دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران با اهالی روستای درون کلای شرقی بابل
دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران با اهالی روستای درون کلای شرقی بابل
با حضور مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران مشکلات حوزه آب روستاهای درون کلای شرقی و موز دکتی بابل بررسی شد

تیرنگ نیوز: با حضور مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران مشکلات حوزه آب روستاهای درون کلای شرقی و موز دکتی بابل بررسی شد

حیدر داوودیان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران به همراه علی کریمی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با حضور در  روستاهای درون کلای شرقی و موزدکتی از توابع شهرستان بابل با ساکنین منطقه دیدار کردند.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای مازندران در این دیدار درخصوص چالش های موجود برسر پروژه های آبرسانی به این منطقه گفت: بند انحرافی موجود در روستا هم اکنون نیاز به بازسازی دارد و اعتبار لازم برای این کار را حدود ۳۵ میلیارد تومان عنوان کرد.

وی ضمن تشکر از دهیاران و اهالی منطقه درخصوص پیگیری مشکلات موجود ابراز امیدواری کرد در سال پیش رو با تخصیص اعتبارات لازم پروژه های ناتمام این منطقه به بهره برداری برسد و با همکاری دستگاه های ذیربط تا تابستان سال پیش رو ساکنین از نعمت آب‌ آشامیدنی سالم برخوردار شوند.

در این دیدار معاون حفاظت و بهره‌برداری، مدیر مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده و رئیس گروه طرح های آبرسانی شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران نیز حضور داشتند.

داودیان پس از این دیدار همراه با مرادیان نماینده مردم قائمشهر از کانال آسیب دیده کشر پلخوار نیز بازدید کرد و مقرر شد در اسرع وقت نسبت به بازسازی آن اقدام گردد.

  • منبع خبر : روابط عمومی