دیدار صمیمی کارکنان ستادی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران با خانم ولیپور
دیدار صمیمی کارکنان ستادی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران با خانم ولیپور
کارکنان ستادی اداره کل کتابخانه های عمومی به بهانه تبریک استمرار خدمت مدیرکل و اعلان همراهی و همبستگی با مدیرکل برای پیشبرد برنامه های نهاد کتابخانه های عمومی کشور با وی دیدار کردند.

تیرنگ نیوز: کارکنان ستادی اداره کل کتابخانه های عمومی به بهانه تبریک استمرار خدمت مدیرکل و اعلان همراهی و همبستگی با مدیرکل برای پیشبرد برنامه های نهاد کتابخانه های عمومی کشور با وی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران،بعد از حکم انتصاب دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای ادامه خدمت سرکار خانم آرزو ولیپور به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران، کارکنان ستادی اداره کل کتابخانه های عمومی به بهانه تبریک استمرار خدمت مدیرکل و اعلان همراهی و همبستگی با مدیرکل برای پیشبرد برنامه های نهاد کتابخانه های عمومی کشور با وی دیدار و گفت و گو کردند.

ولیپور در این دیدار ضمن قدردانی از افتخار آفرینی ها و تلاش همکاران در ستاد و کتابخانه‌ها استان، بر شادابی و نشاط اجتماعی در محیط کار و کتابخانه‌ها تاکید کرد.

وی ضمن ابراز تشکر از تلاش همکاران توصیه های لازم را در موارد مختلف ارائه و بر خدمت‌رسانی شایسته به مردم فرهنگ دوست و کتابخوان استان تاکید کرد.

در ادامه نیز همکاران ضمن تشکر از نگاه ویژه مدیرکل به کارکنان به بیان نقطه نظرات، پیشنهادات و مسائل حوزه فعالیت خود پرداختند.

  • منبع خبر : روابط عمومی