دیدار صمیمانه مدیرکل منابع طبیعی مازندران – ساری با جمعی از مدیران کل و همکاران بازنشسته اداره کل
دیدار صمیمانه مدیرکل منابع طبیعی مازندران – ساری با جمعی از مدیران کل و همکاران بازنشسته اداره کل
هفته منابع طبیعی و آبخیزداری امسال نیز همچون سال های پیشین از ۱۵ لغایت ۲۲ اسفند در سراسر کشور برگزار می گردد.

تیرنگ نیوز: هفته منابع طبیعی و آبخیزداری امسال نیز همچون سال های پیشین از ۱۵ لغایت ۲۲ اسفند در سراسر کشور برگزار می گردد.

اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری، برای بزرگداشت هفته منابع طبیعی اقدام به برگزاری جلسه ای با حضور سید علی علوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری و نیز جمعی از مدیران، معاونان و کارکنان بازنشسته این سازمان که در ادوار گذشته در چنین روزهایی در تکاپو برای برگزاری هر چه بهتر بزرگداشت هفته منابع طبیعی بودند، کرد.

در این جلسه تلاش شد تا از تجربیات مدیران، معاونان وکارکنان بازنشسته این سازمان برای هر چه بهتر برگزار کردن مراسم و برنامه‌های هفته منابع طبیعی امسال استفاده شود و هر یک از مدعوین به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

سید علی علوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری در این جلسه با ارج نهادن به زحمات و تلاش‌های مدیران و کارکنان سابق و نیز همکاران فعلی این سازمان، پیشاپیش هفته منابع طبیعی را تبریک گفت و اعلام کرد: از آنجا که منابع طبیعی تجدیدشونده همچون آب، خاک، جنگل و مرتع به عنوان بستر حیات و زیربنای توسعه پایدار مطرح است، ضرورت ایجاب می‌کند تا همه اقشار جامعه در حفظ آن تلاش کنند.

وی با اشاره به نامگذاری نخستین روز از هفته منابع طبیعی به نام روز درختکاری، افزود: این سازمان به تاسی از اندیشه‌های طبیعت دوستانه مقام معظم رهبری جهت فرهنگ سازی حفظ منابع طبیعی و ترویج درختکاری از اقشار مختلف مردم دعوت می‌کند با پیوستن به روز ملی درختکاری، قدم بزرگی در جهت سرسبزی ایران عزیز بردارند.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری خاطرنشان کرد: این سازمان به عنوان پیشانی حفظ و حراست از تمامی عرصه های منابع طبیعی همواره در تلاش برای پاسداری از بزرگترین سرمایه های ملی کشور است و لازم است در این هفته در کنار اجرای تمامی برنامه های در دست اجرا از تلاش های تمامی همکارانی که در گذشته این مسئولیت را برعهده داشتند، قدردانی شود.

علوی متذکر شد: بر خود لازم دانشتیم تا جهت هر چه بهتر برگزار کردن بزرگداشت هفته منابع طبیعی با دعوت از شما مدیران وکارکنان سابق اداره کل نابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری از تجربیات و نقطه نظرات شما بهره ببریم.

  • منبع خبر : روابط عمومی