هیچ مشکلی برای توزیع در زمان وقوع بحران‌های احتمالی وجود ندارد
هیچ مشکلی برای توزیع در زمان وقوع بحران‌های احتمالی وجود ندارد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران از نحوه عملکرد ، ذخیره سازی و توزیع فرآورده های نفتی منطقه ساری در آستانه فرا رسیدن ایام نوروز 1402 بازدید کرد .

تیرنگ نیوز: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران از نحوه عملکرد ، ذخیره سازی و توزیع فرآورده های نفتی منطقه ساری در آستانه فرا رسیدن ایام نوروز 1402 بازدید کرد .

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری ، از بازدید سرزده معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری مازندران در تاریخ 14 اسفند 1401 از انبار نفت ساری گفت و افزود : در این بازدید کارشناسان عملیاتی انبار نفت ساری  ، نحوه عملکرد و عمده فعالیتهای شرکت را تشریح کرده و توضیحاتی در خصوص عملیات تامین و توزیع فرآورده های نفتی ارائه دادند .

سبحان رجب پور در ادامه بازدید گزارشی جامع در مورد ذخیره سازی بنزین و دیگر فرآورده های نفتی به معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران ارائه داده و تاکید کرد : در حال حاضر تاسیسات گاز مایع شهید تند گویان یکی از پنج انبار بزرگ و مادر ذخیره سازی گاز مایع در سطح کشور می باشد که به میزان کافی گاز مایع در مخازن خود ذخیره دارد و هیچ مشکلی برای توزیع در زمان وقوع بحرانهای احتمالی ندارد ، همچنین انبار نفت ساری یکی از انبارهای نفت استراتژیک شمال کشور می باشد که علاوه بر تامین بخش عمده سوخت مورد نیاز استان بخشی از سوخت نیروگاه نکا و جایگاههای استانهای همجوار از جمله گلستان و خراسان شمالی را تامین می کند.

مدیر منطقه ساری اظهار کرد :  ارتباط دو سویه میان نمایندگان مردم استان ، مدیران دستگاههای اجرایی و استانداری در قالب این گونه بازدیدها می تواند بسیار مفید واقع شده و گام بلندی در رفع مشکلات و معضلات دستگاههای اجرایی تابعه باشد.

در ادامه بازدید از انبار نفت ساری دکتر سلگی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران از زحمات مدیریت و کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری که در انجام وظایف محوله  جهادی کار می کنند تشکر کرد و ادامه داد : توزیع فرآورده ها بدون وقفه در تمامی سال جریان دارد و این نشان از تلاش مداوم و جهادی پرسنل نفتی در استان مازندران دارد که در مواقع بحران این خدمات بیشتر به چشم می آید .

رجب پور مدیریت درست توزیع فرآورده های نفتی در کشور و استان را نیازمند همراهی و هم گامی نزدیک مسئولین و مردم دانست و اظهار کرد : حمایتهای بی دریغ نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، استانداری مازندران و فرمانداران بر کسی پوشیده نیست و همگی در تلاش هستند تا با پیگیری مطالبات مردم و ادارات مشکلات احتمالی پیش رو را از سر راه بردارند.

  • منبع خبر : روابط عمومی