دفاع مقدس برگ افتخار انقلاب اسلامی و نماد مظلومیت ملت ایران است
دفاع مقدس برگ افتخار انقلاب اسلامی و نماد مظلومیت ملت ایران است
سرهنگ مجیدی با اشاره به برنامه‌های شاخص استانی هفته دفاع مقدس گفت: تجلیل از پیشکسوتان و همسران آنان از جمله برنامه است.

 

تیرنگ، رضا شریعتی:
سرهنگ مجیدی معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا در نشست خبری با محوریت تشریح و تبیین برنامه‌های هفته دفاع مقدس با بیان اینکه دشمن سعی کرد با بهره‌گیری از ابزارهای مختلف از جمله رسانه در حوادث مختلف مردم را دچار اشتباه کند، گفت: رسانه در برملا کردن توطئه‌های دشمن نقش بسیار مهمی دارد.
وی با اشاره به اینکه دشمن جنگ تحمیلی را علیه ما تحمیل کرده است، گفت: در جنگ به جهان ثابت شد که ملت ایران مظلوم بوده است و از استقلال و کیان و شرفش دفاع کرده است و دفاع مقدس سبب شد تا مظلومیت ملت ایران به جهان اثبات شود.
سرهنگ مجیدی با اشاره به برنامه‌های شاخص استانی هفته دفاع مقدس گفت: تجلیل از پیشکسوتان و همسران آنان از جمله برنامه است.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی سپاه کربلا برنامه جوانان گام دوم انقلاب، رژه ۳۱ شهریور با حضور نیروهای مسلح و با محوریت سپاه، بازسازی عملیات بزرگ بیت المقدس در مرکز فرهنگی دفاع مقدس را از دیگر برنامه‌ها ذکر کرد.

وی با بیان اینکه در راستای تحقق منویات رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی با هدف توانمندسازی و مهارت آموزی افراد جویای کار ایجاد ۱۰مزرعه اقتصاد مقاومتی در دستور کار بسیج سازندگی سپاه کربلا قرار دارد، اظهار کرد: دفاع مقدس برگ افتخار انقلاب اسلامی و نماد مظلومیت ملت ایران است، در دوران دفاع مقدس دنیا در کنار رژیم بعث عراق در مقابل ملت ایران صف آرایی کردند و رزمندگان اسلام با قدرت ایمان، وحدت و ولایتمداری پیروز شدند.
معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا به افتخار آفرینی لشکر خط شکن ۲۵کربلا در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: به فرموده مقام معظم رهبری لشکر ۲۵کربلا خط شکن و خط نگهدار است.

وی با بیان اینکه یکصد برنامه شاخص در سطح استان به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی دفاع مقدس برگزار می‌شود، یادآورشد: هزار و ۱۰۰باب واحد مسکونی به همت سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا احداث می‌شود.

سرهنگ مجیدی از انجام ۸۰پروژه آبرسانی به همت بسیج سازندگی سپاه کربلا خبر داد و افزود: بخشی از این پروژه‌ها در هفته دفاع مقدس به بهره برداری می رسد.

وی با بیان این که درهفته دفاع مقدس مخزن ۵۰۰ متر مکعبی روستای دولت آباد ساری و مخزن ۲۰۰مترمکعبی روستای کمر پشت سوادکوه نیز به بهره برداری خواهد رسید،ادامه داد : حدود۳۰ کیلومتر خط انتقال آب ۶ روستای استان نیز به بهره برداری می رسد.

معاون هماهنگ کننده سپاه کربلا مازندران توزیع ۱۰ هزارو ۴۰۰ نوشت افزار دانش آموزان بی بضاعت مناطق محروم و ۲۰۰ سری جهیزیه را از خدمات اجتماعی سپاه استان در هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

وی تصریح کرد :‌ سازمان بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران از سال ۱۳۹۹ تا کنون یکهزار و ۱۹۱ میلیارد تومان طرح محرومیت زدایی استان را اتمام و به بهره برداری رسانده است.

این مسئول سپاه کربلا مازندران همچنین به وجود طرح های محرومیت زدایی در دست اقدام بسیج سازندگی استان اشاره کرد و گفت:‌ یکهزارو ۴۳۱ میلیارد تومان ارزش اجرای این طرح است.