در گام دوم انقلاب رویش های جدیدی آغازشده است
در گام دوم انقلاب رویش های جدیدی آغازشده است
مدیرکل آموزش و پرورش به مناسبت هفته بسیج در جمع مربیان آمادگی دفاعی گفت: در گام دوم انقلاب رویش های جدیدی آغازشده است.

تیرنگ نیوز: مدیرکل آموزش و پرورش به مناسبت هفته بسیج در جمع مربیان آمادگی دفاعی گفت: در گام دوم انقلاب رویش های جدیدی آغازشده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» در جمع مربیان آمادگی دفاعی استان تقدیم 36 هزار شهید دانش‌آموز را نشانه وجود تفکر بسیجی در مدارس و آموزه های دینی و قرآنی در مکتب حسینی و عاشورایی در دستگاه تعلیم و تربیت کشور است.

وی افزود: هفته بسیج مستضعفین بهانه ای است تا اندیشه بسیج را به اشتراک بگذاریم و این جلسه ای که در محضر شما هستیم با هدف ایجاد فهم مشترک برای اجرای برنامه های دفاعی صورت گرفته است.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه 17000 شهید ترور در کشور داریم که کار دشمنان ما و در رأس آمریکاست، تأکید کرد: باید دشمن شناسی خود را تقویت کنیم، برنامه های دشمنان را بدانسم و برای مقابله با آن طرح و ایده داشته باشیم.

سعدی پور از تمام مربیان آمادگی دفاعی خواست تا بر اساس منویات مقام معظم رهبری با مدیریتی راهبرانه، تسهیلگرانه و هدایتگرانه دانش‌آموزان را به سه سلاح دشمن شناسی، خوب درس خواندن و ارتباط با خدای بزرگ مجهز کنند.

وی با تأکید بر اینکه باید همیشه آمادگی مقابله با جنگ نرم را داشته باشیم، گفت: امروزه برنامه های جنگ دشمن تغییر یافته و در فضای سایبری فعالا شده، از این رو باید همیشه آماده رزم باشیم ولی این بار در میادین جدید.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه رویش های جدیدی در گام دوم انقلاب ایجاد شده خاطرنشان کرد: اندیشه های نو و جوانان پای کار هستند و باید از ظرفیت عظیم جوانان دارای اندیشه های والای بسیجی در زمینه های مختلف استفاده کنیم.

  • منبع خبر : روابط عمومی