درخشش بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در مازندران
درخشش بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در مازندران
رزمایش اهدای جهیزیه به زوجین تحت حمایت بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در دور دوم سفر رییس جمهور برگزار شد

تیرنگ، رقیه سعیدی‌نژاد
رزمایش اهدای جهیزیه به زوجین تحت حمایت بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در دور دوم سفر رییس جمهور برگزار شد
بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها با بیش از ۲۴ سال قدمت اکنون در سطح بین المللی نیز فعالیت دارد که با بیش از ۹۸۰ نمایندگی در سراسر کشور حامی افراد و خانوارهای کم برخوردار و نیازمند می باشد .
آبشار عاطفه ها پس از ایجاد ۳۲ شعبه در استان مازندران با پشتیبانی خیرات و نذورات مردمی و خیرین ارزشی کشور به حمایت همه جانبه از ایتام و نیازمندان در امورات مختلف می پردازد و در دور دوم سفر رئیس جمهور به استان مازندران نیز فروشگاه رفاهی را برای کمک به اقشار کم برخوردار جامعه افتتاح کرد .
در مراسمی که با حضور مهندس فولاد رییس بنیاد خیریه آبشارعاطفه های کشور، حجت الاسلام انصار رییس ارتباط مردمی رییس جمهور و دکتر حسین نژاد رییس بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها و اقشار مختلف مردم در سالن مرکزی ارشاد ساری برگزار شد بسیاری از نوعروسان برای اخذ حواله جهیزیه حضور داشتند . در این مراسم شاد و مفرح که در دهه مبارک کرامت اتفاق افتاد مهندس فولاد که از خادمان امام رضا (ع) نیز هست مردم مازندران را برترین خیرین خواند و گفت: مازندرانی ها از عمق وجودشان نوعدوست هستند و در امورات خیر پیش قدم می باشند از کودک و نوجوانشان تا بزرگسالانشان خیرند و به یمن وجود چنین مردمان خیرخواه مازندران نیز پراز خیرات و مبرات الهی است . این مردم علوی با ارادت به ائمه اطهار بویژه امام رضا (ع) دست خیرشان بسیار وسیع است و با حمایت های این بزرگواران ما نیز با طرحواره خدمات رسانی نقش زیبای لبخند را بر چهره معصومانه کودکان و خانواده های اقشار کم برخوردار جامعه می نشانیم . ما وسیله ای هستیم تااین خیرات هدفمند و به مساوات توزیع شود و در این راستا اشتغالزایی، کارآفرینی، ساخت و بازسازی مسکن، تهیه اقلام ضروری و بسته های معیشتی، تهیه جهیزیه و کمک هزینه ازدواج، محرومیت زدایی از کودکان ونو جوانان مستعد برای ادامه تحصیل، همچنین کمک به بیماران و سالمندان نیز انجام می پذیرد. ما خداوند را شاکریم در دهه کرامت توانستیم به برکت حضور رییس جمهور در استان مازندران فروشگاه رفاهی را نیز افتتاح کنیم تا حامی اقشار کم برخوردار جامعه باشیم.
در ادامه مراسم حجت الاسلام انصار در گفتگوی ویژه با خبرنگار تیرنگ گفت: بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها یک مجموعه زنجیره ای است که قبل، حین و بعداز ازدواج برای آموزش زوجین برنامه های مشاوره ای دارد . من بارها از این مجموعه وزین بازدید کرده ام و پی بردم که این نهاد نه تنها حمایت مالی بلکه حمایت های عاطفی و فرهنگی و آموزشی دارد و به موضوعات پرورشی و تربیتی نیز توجه ویژه دارد که تا کنون برنامه های ارزنده و اقدامات شایسته ای در سطح کشور انجام داده است . این بنیاد خیریه با کمک و حمایت معاونت امورزنان ریاست جمهوری برای ازدواج جوانان تحت پوشش هم تمهیداتی درسطح ملی اندیشیده است و همیشه پیگیر امور خانواده های تحت حمایت خود می باشد.

که از جمله آن برنامه های اموزشی و فرهنگی است و انتظار ما اینست که اینگونه اقدامات توسعه پیدا کند و یقینا باید بسته های فرهنگی برای همه اقشار تحت حمایت تهیه شود تا پس از ازدواج و فرزندآوری نیز از خدمات این مرکز برخوردار شوند .وی ادامه داد : اینگونه اقدامات هدفمند موجب می شود خیرین دلگرم شوند و ارزش خیرات در جامعه مشهود باشد که بسیار مبارک و پربرکت خواهد بود چرا که وقتی خیرات به صورت هدفمند هزینه شود و خانواده های کم برخوردار جامعه نتایج آن را احساس کنند امیدآفرینی خواهد شد و اسیب های جامعه کاهش می یابد و خدای ناکرده ازدواج ها منجر به طلاق و جدایی نمی شود پس باید کار این بنیاد خیریه را ارج نهاد و حمایت کرد . وقتی خانواده های محروم و کم برخوردار ببینند که نهادی مانند بنیاد خیریه آبشار عاطفه ها آنها را می بیند همچنین باری از شانه های خسته شان برمیدارد و در این دنیا تنها نیستند شیرینی و حلاوت زندگی را بیشتر درک می کنند و برای پیشرفت خود و افراد خانواده خود گام برمی دارند و دنیا جای بهتری می شود.
خبرنگار تیرنگ از تمهیدات و خدمات معیشتی بنیاد برای بعد از ازدواج زوج های تحت پوشش پرسید و او پاسخ داد : قطع به یقین بنیاد زوج های جوان تحت پوشش را تنها نمی گذارد و برنامه هایی برای آنها دارد و در اشتغال و کارآفرینی کمک خواهد کرد و حتی برای تمام خانوارهای تحت حمایت بسته های معیشتی دارد و در درمان نیازمندان کوشا است اما بسیار ارزشمند است جوانان مستعد و توانمند نیز با مهارت اموزی بازوی توانایی برای رفع محرومیت ها و تامین اقتصاد و معیشت باشند که زندگی پراز عشق و ایثار را تجربه کنند.