مازندران از جمله استان‌هایی است که بیشترین رسانه ‌های مجازی و سایت‌های خبری را در اختیار دارد و از این جهت جزو سه استان برتر کشور است

گسترش فضای مجازی و فعالیت وسیع معاندان داخلی و خارجی در جهت تشویش اذهان عمومی و بزرگنمایی ضعف های موجود، ما را بر آن داشت پیرو منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر نا امن کردن فضای مجازی برای دشمن، پایگاه خبری- تحلیلی تیرنگ را راه اندازی نماییم.

این پایگاه خبری در تاریخ 1398/06/25 به صاجب امتیازی و مدیر مسئولی محمد جویباری، جانشینی الهام دهقان و سردبیری مجید ساجدی فر به شکل رسمی آغاز بکار کرد.
اگرچه پیش از این فعالیت ما در قالب مکتوب در روزنامه تیرنگ و نمایندگی چند روزنامه کشوری بوده است اما از آنجا که استان مازندران با چیزی حدود 3 میلیون کاربر و ضریب نفوذ 93 درصدی اینترنت، بالاترین ضریب نفوذ اینترنت کشور را داراست، احساس کردیم در فضای مجازی نیز فعال شویم و به رسالت رسانه ای مان در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران ادامه دهیم.

تلاش ما بر این است تا با ایجاد ارتباط دو سویه میان مردم و مسئولان، پل ارتباطی بین آن ها باشیم و باری از دوش جامعه برداریم.

از اینرو با بهرمندی از کادری مجرب و حرفه‌ای، فارغ از هرگونه نگاه‌ های سیاسی این رسانه را بستری برای بیان نظرات مختلف، تضارب آرا، بیان نقد و راهکارها فراهم کردیم و معتقدیم تلاش برای تغییر وضع اقتصادی و اجتماعی موجود، از جمله مهمترین وظایف رسانه ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی است.

محمدجویباری مدیرمسئول گروه رسانه ای تیرنگ