دامادی استعفا داد
دامادی استعفا داد
شنیده‌های موثق خبرنگار تیرنگ حاکی از آن است که محمد دامادی نمایندهٔ دورهٔ نهم و دهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه ساری و میاندورود در استان مازندران که تا چندی پیش عضو هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بود از سمت خود برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان ساری و میاندورود استعفا داد و شروع به فعالیت‌های انتخاباتی نموده است.

 

🔴تیرنگ نیوز، خبر فوری:

♦️شنیده‌های موثق خبرنگار تیرنگ حاکی از آن است که محمد دامادی نمایندهٔ دورهٔ نهم و دهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه ساری و میاندورود در استان مازندران که تا چندی پیش عضو هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران بود از سمت خود برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان ساری و میاندورود استعفا داد و شروع به فعالیت‌های انتخاباتی نموده است.
♦️او در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به علت رد صلاحیت از حضور در رقابتهای انتخاباتی بازماند و پس از آن مدتی به عنوان معاون امور حقوقی، مجلس و استان های وزیر صنعت، معدن و تجارت منصوب شده بود. سپس به عضویت هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در آمد
♦️پدر وی عزت‌الله دامادی هم در دورهٔ سوم و چهارم نمایندهٔ مجلس شورای اسلامی بوده‌است. عبدالحسین اکبری پدر همسر وی از کشته‌شدگان انفجار حزب جمهوری اسلامی (هفتم تیر ۱۳۶۰) است.

♦️باید دید آیا دامادی در این دوره تایید صلاحیت می شود و می تواند دوباره صندلی مجلس را تصاحب کند یا مثل  مرحله قبل جا خواهد ماند؟!