خدمت صادقانه  سرلوحه کار راهداران است
خدمت صادقانه  سرلوحه کار راهداران است
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : خدمت صادقانه سرلوحه کار راهداران در سطح جاده های ارتباطی است.

تیرنگ نیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : خدمت صادقانه سرلوحه کار راهداران در سطح جاده های ارتباطی است.

مهندس عباسعلی نجفی در نشست هم اندیشی مدیران ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های مازندران و تهران و دیگر دستگاه های خدمات رسان امداد و نجات جاده ای با محوریت تعامل و هماهنگی لازم در جهت اجرای عملیات راهداری زمستانی که در محل راهدارخانه منظریه برگزار شد ، ضمن عرض خوش آمد و خدا قوت به تمامی راهداران ، هدف از برگزاری این نشست را هماهنگی و همکاری لازم در جهت رفع موضوعات عملیات راهداری زمستانی برشمرد و  اظهار داشت : با توجه به اینکه مازندران تنها استانی است که از طریق سه محور شریانی به پایتخت کشور متصل بوده ، لذا هماهنگی و تعامل و همکاری دوسویه مسولین راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان با استان تهران بسیار حایز اهمیت است.

وی افزود: بخش اعظمی از ترافیک و تردد کشور از پایتخت به مازندران بوده و می بایست در خصوص ایمن سازی و افزایش ضریب ایمنی جاده های این استان و استان های همجور نگاه ویژه و ملی صورت بگیرد.

مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در ادامه بر ضرورت برقراري تردد در تمامي ايام سال اشاره و تصريح كرد: حفظ ارتباطات و تداوم جريان پيوسته شبكه حمل و نقل و بالاخص شبكه حمل و نقل جاده اي در تمامي ايام سال از اهميت ويژه اي برخوردار است كه كوچكترين عامل بازدارنده اين جريان پيوسته ، صدمات جبران ناپذيري را بطور مستقيم و غير مستقيم وارد خواهد ساخت.

مهندس نجفی در این نشست ابراز امیدواری کرد بتوانیم با بهره گیری از تجربیات و تعامل تمامی مدیران و برگزاری جلسات مستمر و ماهانه بستری مناسب برای ارتقاء حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای فراهم کنیم.

وی خاطر نشان ساخت : همکاری و هماهنگی بین ادارات کل استانهای همجوار در ایجاد گشت های جاده ای ( ماشین سبک ) ، استفاده مناسب و بهره داری بهتر از سامانه های هوشمند جاده ای و بانک های اطلاعاتی تردد جاده ای، برگزاری جلسات هماهنگی و تصمیم گیری های مشترک فی مابین  ، منجر به نتایج خوب و موثرتری خواهد شد.