حضور مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز در آیین تجلیل از پرستاران بهداشت و درمان شمال كشور
حضور مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز در آیین تجلیل از پرستاران بهداشت و درمان شمال كشور
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز در آیین تجلیل از پرستاران بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور حضور یافت.

تیرنگ نیوز: مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز در آیین تجلیل از پرستاران بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور حضور یافت.

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، مراسم تجلیل از پرستاران بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور با حضور مدیران نفت و گاز منطقه شمال کشور و پرستاران این سازمان برگزار شد.

محی الدین مفخمی مدیر منطقه 9 در این آیین تجلیل با تبریک روز پرستار و قدردانی از زحمات آنان، اظهار کرد: پرستاری کاری سخت و طاقت فرساست و پرستاران مهربان ترین قشر در جامعه هستند.

وی شغل پرستاری را یکی از مقدس ترین شغل ها برشمرد و افزود: ما قدردان زحمات پرستاران هستیم و باور داریم که زحمت کشان بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور در راستای حفظ سلامتی و تندرستی مردم این خطه تلاش وافری دارند.

مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز پرستاران را حلقه اصلی درمان در جامعه پزشکی عنوان کرد و یادآور شد: مهمترین و اصلی ترین هدف کادر درمان، خدمت رسانی به مردم بوده و روز پرستار فرصت مغتنمی برای قدردانی از زحمات این قشر فداکار است.

در پایان این آیین از خدمات و زحمات پرستاران بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور قدردانی به عمل آمد.

یادآور می شود، آیین تجلیل از پرستاران با حضور مفخمی مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز،  رستمی مایلی مدیر عامل شرکت گاز مازندران، رجب پور مدیر پخش فرآورده های منطقه ساری، نوریان رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت شمال کشور و دیگر مسئولین سازمان بهداشت و درمان و پرستاران، در سالن اجتماعات پلی کلینیک ساری برگزار شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی