حضور مدیران آب‌منطقه‌ای مازندران در میز خدمت شهرستان ساری
حضور مدیران آب‌منطقه‌ای مازندران در میز خدمت شهرستان ساری
مدیران شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران در میز خدمت مدیران ارشد استان که با حضور استاندار و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی برگزار شد درخواست‌ها و پرسش‌های مراجعه‌کنندگان را مورد بررسی قرار دادند.

تیرنگ نیوز: مدیران شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران در میز خدمت مدیران ارشد استان که با حضور استاندار و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی برگزار شد درخواست‌ها و پرسش‌های مراجعه‌کنندگان را مورد بررسی قرار دادند.

میز خدمت مدیران ارشد استان در مصلای امام خمینی(ره) شهرستان ساری با حضور استاندار و حدود 30 تن از مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد که موسی نامدار قائم‌مقام مدیرعامل و منصور رضایی کلانتری مدیر هماهنگی ادارات شهرستانی شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران نیز در این برنامه دیدار مردمی به پرسش‌ها و درخواست‌های مراجعان پاسخ دادند.

مدیران شرکت آب‌منطقه‌ای مازندران در این دیدار مردمی که از ساعت 10:30 روز جمعه -9دی- برپا شد علاوه بر پیگیری مستقیم برخی درخواست‌ها، اقدامات لازم برای هماهنگی با مدیریت منابع آب شهرستان‌های مختلف به منظور تسریع در اجرای برخی مسائل مطروحه توسط مراجعه‌کنندگان را نیز انجام دادند.

میز خدمت مدیران ارشد استان در راستای خدمات‌رسانی شایسته به مردم استان و ارائه خدمات مشاوره‌ای، پاسخگویی و پیگیری مشکلات آنان طی یک سال اخیر با پیگیری و تاکید استاندار مازندران در شهرستان‌های مختلف برگزار می‌شود.

سیدمحمود حسینی‌پور استاندار مازندران برنامه سفرهای شهرستانی را با حضور مدیران کل دستگاه‌های اجرایی به صورت مستمر برگزار می‌کند که در هر برنامه سفر شهرستانی میزخدمت دستگاه‌ها نیز برپا می‌شود.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی