حضور سرپرست ورزش و جوانان در تمرین تیم فوتبال نساجی
حضور سرپرست ورزش و جوانان در تمرین تیم فوتبال نساجی
عادل عالیشان با حضور در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر در جمع بازیکنان تیم نساجی حضور یافت

تیرنگ نیوز: عادل عالیشان با حضور در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر در جمع بازیکنان تیم نساجی حضور یافت

عادل عالیشان سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران بر سر تمرین نساجی مازندران حضور پیدا کرد و طی جلسه ای به بررسی مسائل و مشکلات استادیوم شهید وطنی قائمشهر پرداخت.

ایزد سیف الله پور مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در جلسه با سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران، اظهار داشت: تشکر دارم از شخص مدیرکل که از زمانی که در راس ورزش مازندران قرار گرفتند، هر دفعه خواستیم برای نساجی وقت گذاشتند.

سیف الله پور خواستار حمایت از باشگاه نساجی شد و افزود: خواهش داریم همه به فکر این تیم باشند. ما شرمنده هواداران نساجی هستیم.

عادل عالیشان سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران در این جلسه، اظهار داشت: مدیریت تیم های پرهوادار و ریشه دار خیلی زحمت دارد.

عالیشان با بیان اینکه، در راستای رفع دغدغه باشگاه نساجی، هیات فوتبال باید پای کار باشد و میدانی عمل کند، افزود: هر کجا مردم شاد و راضی باشند مدیر قطعا راضی خواهد بود و می شود به آن مدیر نمره قبولی دارد.

وی افزود: باشگاه نساجی، برند ورزش مازندران و استان‌های شمالی است.

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران ادامه داد: هر رشته ورزشی که هواداران و مخاطب بیشتری داشته باشد، ما باید وقت بیشتری برایش بگذاریم.

عالیشان با اشاره به اینکه، باید قدردان عوامل باشگاه نساجی باشیم، گفت: مجموعه ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر، برای آرامش باشگاه نساجی تقدیم این باشگاه محبوب و پرهوادار شده است.

وی با بیان اینکخ، ما باید کنار باشگاه نساجی باشیم، خاطرنشان کرد: اینجا ورزشگاه تخصصی باشگاه نساجی است. باشگاه نساجی با هوادارانش یک سرمایه اجتماعی است که ما باید بعنوان دستگاه متولی توجه بیشتری به نساجی داشته باشیم.

عالیشان با بیان اینکه، ورزش مازندران، قطب ورزش کشور است و با وفاق و همدلی باید به موفقیت‌های بیشتری در ورزش برسیم، افزود: این تیم به سادگی به لیگ برتر نرسیده و نخواهیم گذاشت به این سادگی این موقعیت را از دست بدهیم. دستگاه ورزش هم، کاملا تمام قد پشت تیم نساجی خواهد بود.

گفتنیست؛ ظهر امروز بعد از تمرین نساجی و با حضور معاونین و مسئولین حقوقی و حراست اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران، استادیوم شهید وطنی قائمشهر به باشگاه نساجی تحویل داده شد.

  • منبع خبر : اداره کل ورزش و جوانان مازندران