حجم بارگیری بی سابقه در طول فعالیت انبار نفت ساری/ بیش از 14 میلیون لیتر فرآورده های نفتی در طی 24 ساعت بارگیری شد
حجم بارگیری بی سابقه در طول فعالیت انبار نفت ساری/ بیش از 14 میلیون لیتر فرآورده های نفتی در طی 24 ساعت بارگیری شد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : حجم بارگیری بی سابقه در طول فعالیت انبار نفت ساری با رکورد 14 میلیون لیتری بارگیری فرآورده های نفتی طی 24 ساعت گذشته با تعداد 529 نفتکش جاده پیما به ثبت رسید که نشان از تلاش بی وقفه و کار جهادی کارکنان عملیاتی در انبار نفت منطقه ساری است .

تیرنگ نیوز: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : حجم بارگیری بی سابقه در طول فعالیت انبار نفت ساری با رکورد 14 میلیون لیتری بارگیری فرآورده های نفتی طی 24 ساعت گذشته با تعداد 529 نفتکش جاده پیما به ثبت رسید که نشان از تلاش بی وقفه و کار جهادی کارکنان عملیاتی در انبار نفت منطقه ساری است .

با توجه به ذخیره مناسب سوخت در انبارهای شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری و ارسال مستمر سوخت ، جایگاههای عرضه سوخت استان مازندران در حال سوخت رسانی هستند .

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری قابلیتهای بالای ذخیره سازی و حجم بالای بارگیری انبار نفت ساری را برشمرد و بیان کرد : این انبار با تجهیزات به روز و با پرسنل مجرب و بیش از 50 سال سابقه عملیاتی در حال سوخت رسانی به مازندران و دیگر استانها می باشد و از تاریخ  23/10/1401 تا امروز با افزایش تقاضا ، رکورد دو برابری تامین و توزیع انواع فرآورده های نفتی مورد نیاز مردم را به ثبت رساند .

وی افزود : با توجه به افزایش میزان تقاضای بنزین بدلیل قطع گاز جایگاههای سی ان جی و افزایش ترددها و مسافرت ها بخاطر تعطیلات بین هفته ای از تاریخ 25 دی ماه تا 26 دی ماه 1401 ، میزان توزیع و مصرف بنزین تا مرز 14 میلیون لیتر در روز افزایش یافت .

سبحان رجب پور افزود : حتی در پیک مصرف مسافرت های نوروزی در مازندران نیز این مقدار مصرف مشاهده نشده است و بنزین مصرف شده در تعطیلات نوروز حداکثر هفت میلیون لیتر در روز بود .

رجب پور اظهار کرد : میزان ذخیره بنزین در سطح استان مازندران مطلوب و هیچگونه کاستی در عرضه بنزین وجود ندارد ، با توجه به تعطیلی جایگاههای سی ان جی به دلیل افت فشار گاز و تشدید شایعات ، برخی مراجعات غیر ضروری به جایگاههای سوخت باعث شد تا  بنزین توزیعی در جایگاهها زودتر از موعد پیش بینی شده به اتمام برسد و حجم بالای بارگیری و ترافیک شهری و جاده ای باعث تاخیر در رسیدن نفتکش ها به جایگاه گردید که موجب وقفه کوتاه مدت در برخی پمپ بنزینها شده که از عوامل ایجاد صف های طولانی پمپ بنزینها می باشد .

وی خدمت در شرکت های نفتی اعم از تامین ، نگهداشت و توزیع را پر ریسک دانست و اظهار کرد : کارکنان این شرکت به صورت شبانه روزی و بی وقفه در سرمای زیر صفر چند روز گذشته در تلاش هستند تا به موقع سوخت مورد نیاز مصرف کنندگان تامین شود .

رجب پور اذعان کرد : در حال حاضر به همه پمپ بنزین های سطح استان سوخت رسانی به روال همیشه صورت می گیرد و اگر مردم برای نیازهای ضروری به پمپ بنزینها مراجعه کنند امکان خدمات رسانی بهتر توسط خادمین میسر خواهد شد .

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری تاکید کرد : شهروندان محترم اخبار را از منابع موثق دریافت و از دریافت خبرهای غیر موثق و شایعات جدا خودداری کرده و به مردم این اطمینان داده می شود که نگران توزیع بنزین نباشند و هیچ جایگاهی بدون سوخت نخواهد ماند .

  • منبع خبر : روابط عمومی