جوان ایرانی، پرچمدار پیشرفت است
جوان ایرانی، پرچمدار پیشرفت است
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران گفت: به مناسبت هفته جوان، ویژه‌ برنامه‌های مختلفی در استان مازندران برگزار می‌شود و جوانانی که دستاوردهایی داشتند مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

تیرنگ:

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران گفت: به مناسبت هفته جوان، ویژه‌ برنامه‌های مختلفی در استان مازندران برگزار می‌شود و جوانانی که دستاوردهایی داشتند مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

محمدرضا ییلاقی در گفتگو با خبرنگار ما تبریک فرارسیدن میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) با اشاره به اینکه هفته جوان امسال از سی‌ام بهمن‌‌ماه آغاز و تا ششم اسفندماه ادامه دارد، برنامه‌های هفته جوان مازندران را تشریح کرد.
وی با تاکید براینکه برنامه‌های هفته جوان امسال با محوریت تبیین روایت پیشرفت برگزار می‌شود، افزود: این موضوع، جهاد تبیین موردنظر مقام معظم رهبری را هم محقق خواهد کرد.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران یادآور شد: شعار هفته جوان امسال “جوان ایرانی، پرچمدار پیشرفت” بوده و برنامه‌های هفته جوان با هدف ایجاد نشاط، خدمت‌رسانی به جوانان و ایجاد بستر برای نقش‌آفرینی جوانان برگزار خواهد شد.
ییلاقی ادامه داد: در هفته جوان توجه به مساله جوانان و ارائه خدمات ویژه به این قشر ازجمله مشاوره کسب و کار، خانواده و ازدواج و برگزاری کارگاه های ویژه جوانان در دستور کار قرار دارد.
وی همچنین با اشاره به در پیش بودن انتخابات در اسفندماه گفت: جوانان همواره در موضوعات مهم و سرنوشت‌ساز نقش موثر خود را داشتند و مطمئنا در اسفندماه بار دیگر حضوری آگاهانه و موثر خواهند داشت.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران از برگزاری همایش جوان ایرانی پرچمدار پیشرفت در روز چهارشنبه ۲ اسفندماه همزمان با ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) در سالن شهید باغبانی حوزه هنری استان خبر داد و گفت: در این برنامه از توانمندی هنری سمن‌های جوان رونمایی خواهد شد.
ییلاقی، آیین تجلیل از سمن‌های موفق تولیدکننده آثار هنری و رسانه ای، آیین تجلیل از جوانان مؤثر مازنی، جشن وصال ویژه برنامه ازدواج زوج‌های جوان، همایش جوانان دارای تجربه موفق (دهه هشتادی ها)، همایش جهاد تبیین اندیشه سیاسی جوان با بصیرت انقلابی، زنگ جوان مدارس و دانشگاه ها، محافل قرآن و عترت جوان و جشن ولادت حضرت علی اکبر (ع) را از دیگر برنامه‌های در دست اجرای هفته جوان امسال ذکر کرد.
وی یادآور شد: سلسله کارگاه‌های آموزشی خانواده موفق و مهارت‌های زندگی و ازدواج ویژ هفته جوان در شهرستان‌ها برگزار خواهد شد.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران با اعلام اینکه اولین روز هفته جوان به نام “جوان مومن، افتخارآفرین، دانا و پرانگیزه” نامگذاری شده است، دیگر عناوین روزشمار هفته جوان را “جوان، سلامت و سبک زندگی”، “جوان، خودباوری، معتقد به اصل “ما می توانیم”، “جوان، جهاد علمی و پیشرفت اقتصادی”، “جوان انقلابی، استکبارستیزی و عزت ملی”، “جوان، عدالت و مبارزه با فساد” و “جوان، انتظار و تمدن اسلامی” اعلام کرد.
ییلاقی یادآور شد: در این هفته، جوانان موفق در حوزه‌های ادبیات، قرآن و خادم اهل بیت، فیلم، موسیقی، ورزش، کارآفرینی، دانش بنیان، کنشگر فعال رسانه و فضای مجازی، فعال اجتماعی و فعال جهادی تجلیل خواهند شد.
انتهای پیام/