جایگاه های سوخت استان آماده خدمت رسانی در تعطیلات نوروزی هستند
جایگاه های سوخت استان آماده خدمت رسانی در تعطیلات نوروزی هستند
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی منطقه ساری در ایام نوروز 1402 آماده ارائه خدمات به مردم هستند .

تیرنگ نیوز: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی منطقه ساری در ایام نوروز 1402 آماده ارائه خدمات به مردم هستند .

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی  منطقه ساری در جلسه  توجیهی که در بهمن 1401  با حضور نمایندگان شرکت های زنجیره ای توزیع ( برند ) و مالکان جایگاههای اختصاصی و مجاری عرضه سطح منطقه ساری در سالن جلسات شرکت انجام شد بیان کرد : هدف از برگزاری این نشست عرضه سوخت مطلوب و به موقع به شهروندان در ایام تعطیلات نوروزی و آمادگی لازم برای استقبال مسافران احتمالی نوروزی می باشد .

سبحان رجب پور از بازدیدهای محسوس و نامحسوس مجاری عرضه در ایام نوروز خبر داد و افزود : کارشناسان و بازرسان طرح نظارت نوروزی به منظور آمادگی کامل جایگاه و پایش مراکز عرضه سوخت در سطح شهرستانهای منطقه ساری از نیمه دوم اسفند ماه کار خود را آغاز کرده و تا تاریخ 15/1/1402 ادامه خواهد داشت .

سبحان رجب پور هدف از اجرای این طرح را ارائه خدمات مطلوب تر و ارتقای سطح کمی و کیفی مجاری عرضه در ایام نوروز بیان کرد و گفت : جایگاه هایی که در محورهای ورودی و خروجی استان قرار دارند از حساسیت بالاتری برخوردارند و نظافت سرویس های بهداشتی و نماز خانه ها ، آماده به کار بودن تجهیزات ایمنی ، اطمینان از سالم بودن تلمبه ها و خرید به موقع مواد نفتی از اولویتهای بازدید طرح نظارتی می باشد .

رجب پور انتظارات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در دو بخش تخصصی و عمومی از جایگاههای سی ان جی را عنوان کرد و بر حضور فرد پاسخگو در این ایام تاکید کرد .

رجب پور مدیر منطقه ساری ضمن بیان مسائل و مشکلات موجود در حوزه عرضه فرآورده ها از تعامل ،همکاری و خدمات مطلوب اکثر جایگاه داران استان در رعایت پروتکل های بهداشتی به ویژه پیگیری های انجمن صنفی جایگاهها در سطح منطقه ساری قدردانی کرد . در ادامه تعدادی از جایگاهداران با بیان نقطه نظرات و پیشنهادات ،موانع های احتمالی سوخت رسانی را مطرح و خواهان رفع آن شدند .

رجب پور بر لزوم در معرض دید بودن تابلوهای پاسخگویی به شکایات تاکید کرده تا مسافران و مردم استان بتوانند از طریق مرکز پاسخگویی 09627 و سامانه پیام گیر ، پیشنهادات و انتقادات خود را نسبت به نحوه عملکرد مجاری عرضه و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی مناطق استان اعلام نمایند .

  • منبع خبر : روابط عمومی