8
نقد تیرنگ/ رئیس هیات تنیس می خواهد رئیس هیات والیبال شود؛

جامه ای که برای باحشمت گشاد است!

  • کد خبر : 6925
  • ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
جامه ای که برای باحشمت گشاد است!
انصافا شما درطول 4 سالی که ریاست هیات تنیس روی میز استان را بر عهده داشتید، از لحاظ توسعه این ورزش و تجهییز امکانات چه گلی بر سر این هیات زده اید که حالا قصد حضور در هیات مهمی چون والیبال  کرده اید؟

تیرنگ نیوز- گروه ورزش؛ اخیرا هادی باحشمت رئیس فعلی هیات تنیس روی میز مازندران که به گفته خود در روزهای آخر مدیریتش در این هیات به سر می برد در گفتگویی درباره مشکلات تنیس روی میز استان و دلیل کناره گیری اش از انتخابات مجدد این هیات در سالجاری سخن گفت.

ظاهر این آقای تا دیروز علاقمند به تنیس روی میز جدیدا به والیبال علاقمند شده و در اقدامی عجیب که مرغ بریان را تحرک انگشتی برره ای وا میدارد، می خواهد در مجمع انتخاباتی ریاست والیبال مازندران شرکت کند و آنجا را نیز همچون هیات تنیس روی میز، گلستان کند!

باحشمت که معتقد است: «امکانات مازندران برای رشته تنیس روی میز بسیار ناچیز است و به علت عدم حمایت مسئولین جای پیشرفت ندارد»‌ تصمیم گرفت به هیات والیبال برود تا شاید در آنجا پیشرفت کند!

وی بیان کرد: «ورزش تنیس روی میز در مازندران حتی یک سالن ورزشی برای اجرای مسابقات نداشته و عدم بودجه، تماشاگر و حمایتگر از ضعف های بزرگ این ورزش می باشد و تنها دلیل حضور ۴ساله من در این هیات علاقه ام بوده است».

خیلی ممنون. اگرچه اظهارات آقای باحشمت به خوبی گواه و موید توانایی هایش هست و نیازی به تحلیل و توضیح ما ندارد اما ذکر چند نکته و چند پرسش در اینجا ضروری به نظر می رسد.

آقای باحشمت، لطفا توضیح دهید در طول 4 سالی که در هیات تنیس حضور دارید چرا نتوانستید امکانات ناچیز این ورزش را در استان افزایش دهید؟ می گویید مسئولان از تنیس حمایت نکردند درست، شما برای مجاب کردن مسئولان استان چه اقداماتی انجام داده اید؟ چند مصاحبه، دیدار و لابیگیری در این رابطه از سوی شما صورت پذیرفت که منجر به نتیجه نشد؟

شما که به قول خودتان نتوانستید حتی یک سالن ورزشی برای اجرای مسابقات تهیه کنید، چگونه انتظار دارید به عنوان مدیری توانمند و نخبه به شما نگاه شود و هیات مهمی چون والیبال به شما سپرده شود؟

بفرمایید در این 4 سال در این هیات مشغول چه کارهایی بودید که این هیات از داشتن کمترین امکانات نیز محروم است!

-هادی باحشمت در خصوص حمایت و اسپانسری دیگر رشته های ورزشی گفت: «رشته هایی مانند والیبال بعلت بودجه و اسپانسر جایگاه خوبی داشته و با وجود استقبال کنندگان و تماشاگران می تواند در حد بالایی قرار گیرد و به همین علت تصمیم گرفتم در مجمع انتخاباتی ریاست والیبال استان شرکت کنم تا با توجه به جایگاه مانور و پیشرفتش در استان بتوانم برنامه ها را به درستی عملی و پیاده کنم».

آقای باحشمت! لابد به خوبی مطلعید که آزموده را آزمودن خطاست، شما اگر قرار بود کاری برای ورزش مازندران انجام دهید در همان هیات تنیس می توانستید توانایی های خود را نشان دهید. اگرچه در مقاطعی به توفیقاتی دست یافتید اما مداوم و ماندگار نبود.

اینکه نظر به بودجه و اسپانسر هیاتی چون والیبال دوخته اید، نگاه درستی نیست. صرفا جهت اطلاع افکار عمومی، بفرمایید سابقه و روزمه شما در والیبال چیست و چقدر در این ورزش تخصص دارید؟

-باحشمت اظهار کرد: «من از ورزش تنیس روی میز مازندران برای همیشه  خداحافظی کردم  و درانتخابات والیبال استان کاندید شده و با اقتدار می گویم برای برنامه  آینده ام  شعاری نداده و نخواهم داد و گذشته ی من گویای شخصیت ام است. تجربه نشان داده است که برنامه ریزی درشرایط وموقعیت موجود می تواند بهترین تصمیم گیری باشد و من هیچگونه برنامه ای را از قبل در خصوص هیات والیبال برای مجمع انتخاباتی ارائه ندادم».

ما خوشحالیم که از هیات تنیس روی میز مازندران برای همیشه خداحافظی کرده اید و پیشنهاد می کنیم برای همیشه از والیبال و دیگر رشته ها نیز خداحافظی کنید! چرا که خودتان عنوان کرده اید نه شعاری دارید و نه برنامه ای.

آن ها که شعارها و برنامه های گوناگون می دهند ره به جایی نمی برند شما که هیچ طرح و برنامه ای ندارید چگونه می خواهید صرفا با شخصیتتان در والیبال استان موثر باشید؟

آقای باحشمت! با چنین تفکرات کودکانه و ساده انگارانه که نمی توان مدیریت کرد. رشد و موفقت در انتظار کسانی است که از حداقل ها بهترین استفاده ها را می کنند نه کسانی که به حسب میزان بودجه و اسپانسر رشته های مختلف از این شاخه به آن شاخه می پرند و هر روز به رشته ای علاقمند می شوند!

-هادی با حشمت در پایان گفت: «از حبیب حسین زادگان مدیرکل اسبق ورزش استان گلایه دارم زیرا با عدم حمایتش از تنیس روی میز در خصوص سالن ورزشی برای اجرای مسابقات نهایت کم لطفی را در حق این ورزش نمود…».

ما و همه تنیس دوستان نیز از شما به خاطر اینکه 4 سال در این هیات اقدام خاصی انجام نداده اید و تغییری ایجاد نکرده اید، گلایه داریم  و از شما خواهش می کنیم به هیچ وجه به حضور در هیات والیبال فکر نکنید و بی خیال ماجرا شوید.

انصافا شما درطول 4 سالی که ریاست هیات تنیس روی میز استان را بر عهده داشتید، از لحاظ توسعه این ورزش و تجهییز امکانات چه گلی بر سر این هیات زده اید که حالا قصد حضور در هیات مهمی چون والیبال کرده اید؟

انتظار می رود در این هیات، فردی روی کار بیاید که در قد و قواره والیبال استان باشد!

لینک کوتاه : https://tirangnews.ir/?p=6925

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 1انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.