ثبت ۵۲۲ پیشنهاد در سامانه نظام پیشنهادات شرکت گاز مازندران در سال جاری
ثبت ۵۲۲ پیشنهاد در سامانه نظام پیشنهادات شرکت گاز مازندران در سال جاری
مدیرعامل شرکت گاز مازندران از ثبت ۵۲۲ پیشنهاد در سال جاری در سطح شرکت خبر داد.

تیرنگ نیوز: مدیرعامل شرکت گاز مازندران از ثبت ۵۲۲ پیشنهاد در سال جاری در سطح شرکت خبر داد.

قاسم مایلی رستمی در تشریح این خبر گفت: نظام مدیریت مشارکتی فضای مناسبی را برای مشارکت فکری کارکنان در جهت بهره وری و رشد سازمانی ایجاد می کند.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در ادامه گفت: یکی از ایده‌آل‌های نظام پیشنهادات این است که با سایر نظام‌های مدیریتی در ارتباط باشد که این اتفاق خوشبختانه از سوی نظام پیشنهادها در شرکت گاز استان رخ داده است و بين عملکرد افراد در نظام پیشنهادات (ارايه پيشنهاد) با نظام ارزيابي عملکرد کارکنان، ارتباط مستقيم برقرار شده است.

وی تصریح کرد: مشاركت و همفكري كاركنان در نظام پيشنهادات به عنوان يك فرهنگ و اصل در بين همكاران شرکت گاز مازندران نهادينه شده كه منجر به دريافت ۳۹۲ پيشنهاد گروهي و ۱۳۰ پيشنهاد انفرادي و ثبت آن در سامانه نظام پيشنهادات شده است.

مایلی رستمی در ادامه اظهار داشت : از مجموع ۵۲۲ پیشنهاد ارسال شده به دبیرخانه نظام پیشنهادات، تعداد ۲۳۷  پیشنهاد مصوب و ۲۱۰ پیشنهاد نیز اجرایی شده است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران در پایان ضمن تشكر از دبير و اعضاء نظام همیاری و مشاركت شرکت، ابراز امیدواری کرد با مشارکت کلیه کارکنان شاهد ارتقای سطح کمی و کیفی در ارائه خدمات بهتر به کلیه ذینفعان محترم شرکت گاز استان باشیم.

  • منبع خبر : روابط عمومی