توسعه و پیشرفت مرکز استان محور فعالیت مدیریت شهری قرار گیرد
توسعه و پیشرفت مرکز استان محور فعالیت مدیریت شهری قرار گیرد
استاندار مازندران در دیدار شهردار ساری با اشاره به اینکه توسعه و پیشرفت مرکز استان می بایست محور فعالیت مدیریت شهری قرار گیرد، گفت: مجموعه مدیریت شهرداری ساری برای توسعه و پیشرفت مرکز استان باید برنامه کلان راهبردی داشته باشد.

تیرنگ نیوز: استاندار مازندران در دیدار شهردار ساری با اشاره به اینکه توسعه و پیشرفت مرکز استان می بایست محور فعالیت مدیریت شهری قرار گیرد، گفت: مجموعه مدیریت شهرداری ساری برای توسعه و پیشرفت مرکز استان باید برنامه کلان راهبردی داشته باشد. ‎

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری ساری، سید محمود حسینی پور، مقام عالی دولت در مازندران در دیدار جواد طالبی، شهردار ساری با عنوان اینکه توسعه و پیشرفت مرکز استان می بایست محور فعالیت مدیریت شهری قرار گیرد، خاطرنشان کرد: مجموعه مدیریت شهرداری ساری برای توسعه و پیشرفت مرکز استان باید برنامه کلان راهبردی داشته باشد و برای حل مشکلات شهر و شهروندان چاره اندیشی کند.

استاندار مازندران، افزود: در راستای پیشرفت و توسعه ساری از شهرداری حمایت لازم را صورت خواهیم داد و انتظار داریم مدیران شهرداری اقدامات شایسته در شان مردم مرکز استان انجام دهند تا شاهد توسعه متوازن و عادلانه مناطق مختلف شهری باشیم.

در ادامه این دیدار شهردار ساری با عنوان اینکه علیرغم همه مشکلات پیش رو بدنبال اجرای پروژه های مهم و ارائه خدمات مطلوب به مردم شهرمان هستیم، تصریح کرد: برای حل مشکلات موجود و اجرای برنامه های مان نیازمند کمک و حمایت های دلسوزانه مدیریت ارشد استان هستیم و انتظار داریم همه دستگاه های اجرایی به کمک شهرداری ساری بیایند.

شهرداری ساری اظهار کرد: بروز کردن بیمه تامین اجتماعی کارکنان شهرداری و پرداخت بدهی به پیمانکاران که در یک سال اخیر بصورت عادلانه پرداخت گردید از جمله اقداماتی بود که در راستای ایجاد نظم و انضباط مالی در شهرداری ساری صورت گرفت.

  • منبع خبر : روابط عمومی