توسعه همكاری های دو جانبه جهت انتقال مستمر گاز در شمال كشور
توسعه همكاری های دو جانبه جهت انتقال مستمر گاز در شمال كشور
در دیدار سرپرست منطقه 9 و سرپرست شرکت گاز استان گیلان بر تقویت همکاری ها جهت انتقال مستمر گاز در شمال کشور تاکید شد.

تیرنگ نیوز: در دیدار سرپرست منطقه 9 و سرپرست شرکت گاز استان گیلان بر تقویت همکاری ها جهت انتقال مستمر گاز در شمال کشور تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه 9 عملیات انتقال گاز، محی الدین مفخمی در آغاز سال نو با حضور در شرکت گاز استان گیلان با جمال نیکویی سرپرست این شرکت دیدار و  ضمن تبریک سال نو در ارتباط با همکاری های دوجانبه جهت خدمت رسانی بهتر به مردم با وی به گفت و گو پرداخت.

سرپرست منطقه 9 عملیات انتقال گاز با اشاره به تلاش شبانه روزی کارکنان منطقه جهت پایداری گاز در استان های شمالی در سال گذشته افزود: تعامل دو سویه و استمرار این جلسات در پیشبرد اهداف شرکت ملی گاز ایران در ارائه خدمات بهینه به مردم موثر و مفید خواهد بود.

وی به اقدامات و تعمیرات اساسی در منطقه اشاره کرد و یادآور شد: با همکاری و استفاده از تجربیات سال های گذشته می توانیم هماهنگی های بهتری جهت انتقال مستمر و تامین پایدار گاز در استان گیلان داشته باشیم.

سرپرست منطقه 9 همچنین از همراهی شرکت گاز گیلان با منطقه جهت تحقق پایداری گاز در این استان قدردانی و بر توسعه این همکاری ها در سال جدید تاکید کرد.

همچنین جمال نیکویی سرپرست شرکت گاز استان گیلان جهت تعامل بیشتر با منطقه 9 اعلام آمادگی کرد.

در این دیدار آموزش و باز آموزی همکاران، اطلاع رسانی به موقع و مستمر جهت انجام عملیات، بحث حریم خطوط لوله، موضوعات مربوط به احداث خط جدید رشت-چلوند، استفاده از ماشین آلات راه سازی و برف روبی در زمان های بحران بخشی از موارد مطرح شده در این دیدار بوده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی