تهیه و توزیع بسته های لوازم التحریر توسط كاركنان منطقه 9 عملیات انتقال گاز
تهیه و توزیع بسته های لوازم التحریر توسط كاركنان منطقه 9 عملیات انتقال گاز
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از مشارکت کارکنان این منطقه در تهیه و توزیع بسته های لوازم التحریر برای کمک به دانش آموزان کم برخوردار استان های شمالی خبر داد.

تیرنگنیوز:مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از مشارکت کارکنان این منطقه در تهیه و توزیع بسته های لوازم التحریر برای کمک به دانش آموزان کم برخوردار استان های شمالی خبر داد.

به گزارش  روابط عمومی منطقه 9 عملیات انتقال گاز، محی الدین مفخمی با اعلام این خبر اظهار کرد: تعداد 160 بسته لوازم التحریر به مبلغ 360 میلیون ریال توسط کارکنان منطقه 9 برای کمک به دانش آموزان کم برخوردار استان های شمالی تهیه و توزیع شد.

وی با اشاره به رزمایش کمک های مومنانه منطقه 9 در سال های اخیر، افزود: از سال 99 تاکنون 7 مرحله کمک مومنانه در قالب تهیه بسته های معیشتی و لوازم التحریر و توزیع میان خانواده های بی بضاعت و کم برخوردار انجام شده است.

مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز با قدردانی از کارکنان و تاکید بر ضرورت کمک به نیازمندان جامعه، خاطرنشان کرد: این اقدامات و فعالیت های خداپسندانه در منطقه 9 همواره با استقبال و مشارکت کارکنان همراه بوده و به لطف خداوند متعال تدوام خواهد داشت.