تعیین تکلیف 247 ملک متعلق به آموزش و پرورش
تعیین تکلیف 247 ملک متعلق به آموزش و پرورش
در دیدار مدیرکل بنیاد مستضعفان استان با مدیرکل آموزش وپرورش مازندران، 247 ملک متعلق به آموزش و پرورش مازندران تعیین تکلیف شد.

تیرنگ نیوز: در دیدار مدیرکل بنیاد مستضعفان استان با مدیرکل آموزش وپرورش مازندران، 247 ملک متعلق به آموزش و پرورش مازندران تعیین تکلیف شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، «مصطفی عابدی» در این دیدار ضمن عرض خیر مقدم بیان داشت: سال گذشته با همکاری بنیادمستضعفان استان از بین 247 ملک شناسایی شده، 93 مورد از املاک متعلق به آموزش وپرورش تعیین تکلیف شدند و امیدواریم امسال مابقی املاک در سطح شهرستان‌های استان تعیین تکلیف شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، با اشاره به این تفاهم‌نامه و واگذاری رایگان املاک مدرسه به آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: تا امروز 93 مدرسه که مالکیت آنها در اختیار بنیاد مستضعفان بود، تعیین تکلیف شده و بر همین اساس 247 مورد از این مدراس در قالب 310 هزار و 987 مترمربع  به صورت رایگان واگذرا می شود که ارزشی بالغ بر بیش از  1500  میلیارد تومان دارد و ان‌شاء الله وضعیت سایر مدارس طبق تفاهم‌نامه طی یک سال آینده تعیین تکلیف می‌شوند.

حسن قلی‌زاده مدیرکل بنیاد مستضعفان استان در خصوص همکاری بنیاد مستضعفان و آموزش و پرورش اظهار کرد: همواره میان بنیاد مستضعفان استان و  آموزش و پرورش مازندران توافقات و همکاری‌های بسیار خوبی وجود داشته و این همکاری تنگاتنگ، به دلیل تأکیدات مقام معظم رهبری اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه حل مسائل حقوقی و ملکی، نیازمند زمان است افزود: علی رغم زمان‌بر بودن پیگیری‌های حقوقی و حل مسائل ملکی، ولی خوشبختانه همکاری تنگاتنگ میان بنیاد مستضعفان و آموزش و پرورش موجب کوتاه شدن زمان حل این مسائل شده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی