تشکیل تیم‌های بازرسی نامحسوس برای ارزیابی مدیران‌کل مازندران
تشکیل تیم‌های بازرسی نامحسوس برای ارزیابی مدیران‌کل مازندران
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان اینکه ناراضی تراشی در دستگاه‌های اداری مغایر اهداف و سیاست‌های محوری دولت سیزدهم است، گفت: تیم‌های بازرسی نامحسوس برای ارزیابی مدیران‌کل مازندران تشکیل شده است.

تیرنگ نیوز : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان اینکه ناراضی تراشی در دستگاه‌های اداری مغایر اهداف و سیاست‌های محوری دولت سیزدهم است، گفت: تیم‌های بازرسی نامحسوس برای ارزیابی مدیران‌کل مازندران تشکیل شده است.

روح‌الله سلگی در جریان ملاقات مردمی در استانداری مازندران اظهار کرد: تسهیل امور و تامین حقوق مردم در دستگاه‌ها وظیفه خطیر و محوری مدیران است.

وی با اشاره به مراجعه گسترده مردم به دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: چرخه معیوب اداری و بوروکراسی حاکم بر دستگاه‌های اجرایی نگران کننده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: رعایت حقوق اساسی مردم در دستگاه‌ها منشور اجرایی دولت سیزدهم است.

سلگی با بیان اینکه سرعت رسیدگی به امور مردم در دستگاه‌ها نباید فدای سلامت امور شود، اظهار کرد: تامین رضایت مردم در دستگاه‌های اداری در گرو مراقبت جدی از سلامت رویه‌های اجرایی است.

معاون استاندار مازندران خاطرنشان کرد: ناراضی تراشی در دستگاه‌های اداری مغایر اهداف و سیاست‌های محوری دولت سیزدهم است.

وی از تشکیل گروه‌های بازرسی نامحسوس در ادارات کل مازندران خبر داد و افزود: این تیم‌ها بر نحوه رسیدگی به کار مردم در ادارات ‌کل استانی نظارت می‌کنند.

وی یادآورشد: مدیران دستگاه‌های فعال در زمینه تسهیل امور مردم در مازندران از سوی استاندار تشویق خواهند شد.

سلگی تصریح کرد: پاسداری از حرمت ارباب رجوع در ادارات خط قرمز دولت سیزدهم است.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس