تدوین و ارسال گزارش جامع ارزیابی عملکرد شاخصهای پیشران امور ویژه ۹ ماهه امسال
تدوین و ارسال گزارش جامع ارزیابی عملکرد شاخصهای پیشران امور ویژه ۹ ماهه امسال
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری شرکت آبفامازندران از تدوین و ارسال گزارش جامع ارزیابی عملکرد شاخصهای پیشران امور ویژه ۹ ماهه سال ۱۴۰۱ برای ۳گروه هدف خبر داد.

تیرنگ نیوز: سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری شرکت آبفامازندران از تدوین و ارسال گزارش جامع ارزیابی عملکرد شاخصهای پیشران امور ویژه ۹ ماهه سال ۱۴۰۱ برای ۳گروه هدف خبر داد.

مهندس احمد رنجبر با اعلام خبر بالا افزود: این اقدام در راستای استقرار نظام ارزیابی عملکرد امور تابعه شرکت و به منظور تسریع و جهت دهی به فعالیتهای امور، با تلاش همکاران دفتر برنامه ریزی و بودجه این معاونت انجام شد.

وی، ادامه داد: این ارزیابی در دوره های سه ماهه با تعیین ۱۷ شاخص اصلی در راستای عملکرد حوزه های دفاتر تحت نظر قائم مقام، خدمات مشترکین و درآمد، توسعه و بهره برداری آب، توسعه و بهره برداری فاضلاب و پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب، منابع انسانی و فناوری اطلاعات، مالی و مدیریت هزینه ها، انجام می شود.

مهندس رنجبر با بیان اینکه این ارزیابی در سال جاری بطور مستمر در ۳ دوره ۳ ماهه انجام و نتایج آن منتشر شد، اظهار امیدواری کرد با اجرای مستمر این ارزیابی¬ها و بهره برداری بهینه از این امر در بین مدیران و کارشناسان دفاتر تخصصی و نیز مدیران امور، چالش های صنعت آب و فاضلاب در سطح استان به درستی شناسایی شده و اقدامات اصلاحی در جهت رفع این موضوعات به عمل آید.

  • منبع خبر : روابط عمومی