تخصیص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای  اجرای خط دوم فاضلاب بابل
تخصیص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای  اجرای خط دوم فاضلاب بابل
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران در دیدار با فرماندار بابل از تخصیص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای خط دوم فاضلاب بابل خبر داد و خواستار حمایت مسئولین و شهرداری برای اجرای این پروژه شد.

تیرنگ نیوز: مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران در دیدار با فرماندار بابل از تخصیص ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای خط دوم فاضلاب بابل خبر داد و خواستار حمایت مسئولین و شهرداری برای اجرای این پروژه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مازندران؛ مهندس بهزاد برارزاده در دیدار با قاسم عزیززاده گرجی سرپرست فرمانداری شهرستان بابل با اشاره به در دست اجراء بودن پروژه تکمیل ظرفیت فاز اول فاضلاب بابل اظهار داشت: برای پروژه فاضلاب بحر ارم غربی و شرقی ۴ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده و این پروژه به زودی اجراء خواهد شد که پس از اتمام عملیات اجرایی ۲۵۰۰ مشترک این مناطق به شبکه جمع آوری فاضلاب متصل خواهند شد.

وی در ادامه با اشاره به اجرای زون بندی شبکه آب در شهر بابل افزود: در حوزه آبرسانی روستایی تلاش داریم از ظرفیت خیرین در راستای محرومیت زدایی استفاده کنیم در همین راستا ۱۳ پروژه روستایی در شهرستان بابل با مشارکت خیرخواهانه خیرین در دست اجراست.

  • منبع خبر : روابط عمومی