تجلیل از دو دانش‌‌آموز مازندرانی حائز رتبه برتر کشوری در حوزه پژوهش
تجلیل از دو دانش‌‌آموز مازندرانی حائز رتبه برتر کشوری در حوزه پژوهش
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از دو دانش‌آموز برتر بابلی که در حوزه پژوهش مقام برتر کشور را کسب کردند تجلیل شد.

تیرنگ نیوز: با حضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از دو دانش‌آموز برتر بابلی که در حوزه پژوهش مقام برتر کشور را کسب کردند تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ همزمان با آئین ملی بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری که به صورت ویدئوکنفرانس با حضور وزرای آموزش و پرورش و علوم، تحقیقات و فناوری در تهران برگزار شد، آئین تجلیل از تعدادی از پژوهشگران برتری که از استان مازندران موفق به کسب رتبه برتر کشور شدند، با حضور علیرضا سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش و تعدادی از معاونین اداره کل در سالن کنفرانس اداره کل آموزش و پرورش مازندران برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در این آئین ضمن تقدیر از همه فعالین عرصه پژوهش در آموزش و پرورش استان اظهار کرد: به وجود دانش‌آموزان پژوهشگر افتخار می کنیم.

وی بهترین سلاح در تعلیم و تربیت را آموزش دانست و تأکید کرد: به دنبال تربیت دانش‌آموزانی پرسشگر و مطالبه گر هستیم و این امر با آموزش پژوهش محور صورت می پذیرد.

سعدی پور با بیان اینکه 400 مدرسه به گزارش پژوهش محور در سطح استان وجود دارد گفت: پرسشگری آغاز پژوهش، و پژوهش دریچه ای به سوی دانایی است.از این رو باید تلاش کنیم تا پژوهش به گفتمان رایج در آموزش و پرورش تبدیل شود.

در پایان این مراسم از صفا قربانی و ونداعلیجانی دانش‌آموزان پایه نهم دبیرستان شفیع زاده بابل که در حوزه پژوهش موفق به کسب رتبه برتر کشور شدند تجلیل شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی