تجدید میثاق مدیرعامل و کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با شهدای انقلاب اسلامی
تجدید میثاق مدیرعامل و کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با شهدای انقلاب اسلامی
بمناسبت فرارسیدن ایام اله دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مدیرعامل و کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با حضور در گلزار مطهر شهداء، با آرمانهای شهيدان والامقام تجدید میثاق کردند.

تیرنگ نیوز:بمناسبت فرارسیدن ایام اله دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مدیرعامل و کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با حضور در گلزار مطهر شهداء، با آرمانهای شهيدان والامقام تجدید میثاق کردند.

ياسر اميني ضمن گرامیداشت ایام اله دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی ملت ايران گفت: شهدای انقلاب اسلامی و حماسه سازان دفاع مقدس با خودشناسی و خودباوری و از خودگذشتگی و ترك دلبستگیهای زندگی، با نثار جان خود به دفاع از انقلاب و ارزشهای اسلامی پرداختند.

رئيس هيئت مديره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران افزود: شهیدان زنده اند و آثار شهودي آنان همواره در زندگی روزمره بخوبی مشهود است.

اميني ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تبیین جایگاه انقلاب در نسل چهارم را بسیار حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: دستآوردهای انقلاب اسلامی باید بدرستی برای جامعه بازگو شود.

لازم به توضيح است، مديرعامل و كاركنان شركت شهركهاي صنعتي مازندران با حضور در گلزار مطهر شهداء در ساري، ضمن عطرافشاني، نثار گل و زيارت قبور اين عزيزان، با اهداف و آرمانهاي بزرگ شهيدان و امام شهداء، تجديد عهد و ميثاق نمودند.

  • منبع خبر : روابط عمومی