تبدیل وضعیت شغلی ۳۵۴ نفر از پرسنل آبفا مازندران
تبدیل وضعیت شغلی ۳۵۴ نفر از پرسنل آبفا مازندران
در راستای اجرای سیاستهای دولت سیزدهم به منظور تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران و افزایش امنیت شغلی کارکنان ۳۵۴ نفر از پرسنل شرکت آبفا مازندران در مراحل تبدیل وضعیت قرار دارند.

تیرنگ نیوز: در راستای اجرای سیاستهای دولت سیزدهم به منظور تبدیل وضعیت فرزندان ایثارگران و افزایش امنیت شغلی کارکنان ۳۵۴ نفر از پرسنل شرکت آبفا مازندران در مراحل تبدیل وضعیت قرار دارند.

معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت در گفتگویی با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس دستور العمل شرکت مهندسی در راستای اجرای راهبردها و سیاستهای دولت سیزدهم برای تبدیل وضعیت شغلی فرزندان ایثارگران در مرحله اول ۱۴۷ نفر از این افراد ساماندهی شدند و به زودی و در مرحله دوم ۱۴۳ نفر دیگر هم تبدیل وضعیت می شوند.

مهندس کریمی افزود: ۶۴ نفر از کارکنان شرکت نیز از طریق آزمون سراسری وزارت نیرو پذیرفته شدند که در مراحل نهایی جذب قرار دارند به این صورت ۳۵۴ نفر از کارکنان شرکت اعم از فرزندان ایثارگر و پذیرفته شدگان آزمونی ساماندهی و از امنیت شغلی برخوردار خواهند شد.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به ضرورت ارتقای سطح سلامت کارکنان با توجه به خدماتی بودن شرکت آب و فاضلاب و نحوه و زمان کار و فعالیت در این شرکت گفت: بر اساس قرارداد منعقده با بیمه آتیه سازان حافظ مقرر شده آزمایش های دوره ای و چکاپ کامل از همکاران شرکت صورت گیرد تا وضعیت سلامت جسم و روان کارکنان مورد سنجش قرار گرفته و در صورت نیاز اقدامات درمانی لازم انجام شود.

معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب مازندران از همکاری لازم برای رفع مشکلات معیشتی همکاران نیز خبر داد و افزود: با ۱۸ فروشگاه لوازم خانگی و ساختمانی، صنایع پوشاک و لوازم ورزشی، تعاونی موادغذایی، لوازم التحریر و …. قراردادهایی در راستای رفاه حال کارکنان شرکت بستیم که می توانند با اقساط بلند مدت بدون سود مایحتاج خود را تهیه کنند.

  • منبع خبر : روابط عمومی