تاكید بر ارتقای فعالیت های پژوهشی و توجه به مدیریت دانش در منطقه 9 عملیات انتقال گاز
تاكید بر ارتقای فعالیت های پژوهشی و توجه به مدیریت دانش در منطقه 9 عملیات انتقال گاز
سرپرست منطقه 9 عملیات انتقال گاز در دیدار با همکاران پژوهشی منطقه بر استمرار و ارتقای فعالیت های پژوهشی و توجه به استقرار پروژه مدیریت دانش در منطقه تاکید کرد.

تیرنگ نیوز: سرپرست منطقه 9 عملیات انتقال گاز در دیدار با همکاران پژوهشی منطقه بر استمرار و ارتقای فعالیت های پژوهشی و توجه به استقرار پروژه مدیریت دانش در منطقه تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه 9 عملیات انتقال گاز، محی الدین مفخمی سرپرست منطقه به مناسبت هفته پژوهش منطقه با همکاران امور پژوهش دیدار و از فعالیت های پژوهشی آنان جهت تحقق اهداف منطقه در راستای پایداری جریان گاز در استان های شمالی تقدیر و تشکر کرد.

وی در این دیدار با تبریک این هفته، اقدامات پژوهشی منطقه 9 را بر اساس تعریف نظام نامه پژوهش و فناوری وزارت نفت، مطلوب عنوان کرد و بر استمرار و ارتقای این اقدامات و همچنین تعیین دقیق نیازهای پژوهشی منطقه تاکید کرد.

مفخمی با بیان اینکه پويايي مستمر سازمان ها در فرآيند ها از طريق پژوهش، فناوري و نوآوري محقق می شود، خاطرنشان کرد: سازماني که اهتمام و سرمايه گذاري بیشتری بر روي پژوهش و فناوري در ابعاد مختلف داشته باشد موفقیت بیشتری برای آن حاصل می شود.

سرپرست منطقه 9 علاوه بر اشاره به استمرار فعالیت های پژوهشی در منطقه، بحث استقرار مدیریت دانش در منطقه را نیز مهم دانست و تاکید کرد که این امر نیز باید در کنار مسائل پژوهشی مورد توجه قرار گیرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی