به منظور هماهنگی ارائه خدمات مطلوب در ایام نوروز جلسه موزعین گاز مایع برگزار شد
به منظور هماهنگی ارائه خدمات مطلوب در ایام نوروز جلسه موزعین گاز مایع برگزار شد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : در ایام نوروزی فعالیت توزیع کنندگان گاز مایع بیشتر خواهد شد و همگی برای استقبال از مسافران نوروزی آمادگی کامل دارند .

تیرنگ نیوز: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : در ایام نوروزی فعالیت توزیع کنندگان گاز مایع بیشتر خواهد شد و همگی برای استقبال از مسافران نوروزی آمادگی کامل دارند .

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در نشست هم اندیشی توزیع کنندگان گاز مایع منطقه ساری  که با حضور کارشناسان  شرکت و مدیران موزع  گاز مایع انجام شد ، اظهار کرد : هدف از برگزاری این نشست حمایت از تاسیسات مردمی ، استاندارد سازی و ارائه خدمات و سرویس مطلوب تر به مردم شریف استان است .

وی افزود : با توجه به نزدیک شدن ایام نوروزی و مسافرت ها به استان مازندران که از قطب های اصلی گردشگری کشور می باشد ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در بخش گاز مایع و سرویس دهی مطلوب به شهروندان از آمادگی بالایی برخوردار است .

سبحان رجب پور بیان کرد : با بازدیدهای بعمل آمده ، مشکل قابل ملاحظه ای در امر توزیع گاز مایع در سطح منطقه ساری مشاهده نشده است  و موزعین گاز مایع نهایت همکاری را با این شرکت دارند .

مدیر منطقه ساری رعایت اصول حرفه ای و ایمنی را از اولویتهای شرکتهای توزیع گاز مایع اعلام نمود و تاکید کرد  : رعایت استاندارد 841 ، ممانعت از شارژ کپسولهای غیر مجاز ، کالیبره کردن مستمر دستگاههای سیلندر پر کنی ، تعویض شیر و سیلندرهای معیوب و …مد نظر بازرسان منطقه ساری است .

رجب پور اذعان کرد : تامین و توزیع گاز مایع ، ایمن سازی تاسیسات و ارائه خدمات به موقع و مطلوب به شهروندان ( بخصوص مسافران نوروزی ) با نظارت دقیق کارشناسان و بازرسان ما در قالب گشت های محسوس و نا محسوس  صورت می پذیرید .

رجب پور با اشاره به اینکه هیچ مشکلی در تامین و توزیع گاز مایع در سطح منطقه وجود ندارد افزود : با توجه به ذخیره سازی گاز مایع در کشور و آمادگی شرکت های موزع و عوامل توزیع ، به استقبال مسافران نوروزی و خدمات رسانی به آنها خواهیم رفت .

  • منبع خبر : روابط عمومی