به رنگ رنگرز/ سرباز بی منت ورزش مازندران هستم
به رنگ رنگرز/ سرباز بی منت ورزش مازندران هستم
مدیرکل جدید اداره ورزش و جوانان استان مازندران در این مراسم اظهارداشت: «بی‌منت و به عنوان یک سرباز برای ورزش استان تلاش خواهم کرد و امیدوارم با همکاری خانواده ورزش بتوانیم به اعتلای ورزش استان کمک کنیم. برای حسین زادگان آرزوی توفیق دارم و‌ امیدوارم بتوانیم از تجربیات ایشان استفاده کنیم».

تیرنگ نیوز- گروه ورزش: تمام شد، رنگرز رسما روی کار آمد، حبیب حسین زادگان رفت و حواشی و زمزمه ‌های یکماه اخیر تغییر در ورزش مازندران پایان یافت.

تنها 4 روز پس از انتشار گزارش پر بازخورد تیرنگ از تاخیر در معرفی مدیرکل جدید ورزش و جوانان مازندران با عنوان «آخرین تلاش های مجید برای حفظ حبیب؟!» حسن رنگرز به عنوان مدیر کل ‌ورزش و جوانان استان مازندران معرفی شد.

ما در آن گزارش پیرو خبرهای منتشره در فضای مجازی، مبنی بر لابی غیرورزشی‌ها جهت ابقای حبیب حسین زادگان و جلوگیری از صدور حکم جهان پهلوان رنگرز که چهره ای تحصیلکرده و صاحب نام در ورزش کشور است، انتقاد و از حاکمیت چنین فضایی در استان ابراز نگرانی کردیم.

همچنین توصیه کردیم متوجه این نکته باشند که وقتی خبر غیر رسمی حضور حسن رنگرز بر کرسی مدیریت ورزش استان، موجی بزرگ و اثربخش در جامعه ایجاد کرده، نشان از مطالبه مردمی برای تغییر است و از تلاش ها و لابی های احتمالی برای ماندن دست بردارند.

بالاخره حسن رنگرز قهرمان سابق کشتی فرنگی‌جهان که اخیرا به عنوان مدیر کل استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان فعالیت می کرد، به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران انتخاب شد و رسما جایگزین حبیب حسین زادگان شد.

سرباز بی منت ورزش مازندران هستم

معارفه حسن رنگرز به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران در اداره ورزش و جوانان مازندران در ساری با حضور جمشید تقی‌زاده معاون امور استان های وزیر ورزش، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانی، پیمان فخری مدیر دفتر نظارت و ارزیابی کمیته المپیک و محمود عبدالهی مدیرکل روابط عمومی کمیته ملی المپیک برگزار شد.

حسن رنگرز مدیرکل جدید اداره ورزش و جوانان استان مازندران در این مراسم اظهارداشت: «بی‌منت و به عنوان یک سرباز برای ورزش استان تلاش خواهم کرد و امیدوارم با همکاری خانواده ورزش بتوانیم به اعتلای ورزش استان کمک کنیم. برای حسین زادگان آرزوی توفیق دارم و‌ امیدوارم بتوانیم از تجربیات ایشان استفاده کنیم».

گفتنی است ماموریت حبیب حسین‌زادگان برادر استاندار مازندران، پس از 6 سال به دلیل قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، در ورزش مازندران پایان یافت و ورزش استان به رنگ رنگرز در آمد.