بهره برداری از ۴ پروژه راهداری در شهرستان بابل
بهره برداری از ۴ پروژه راهداری در شهرستان بابل
به مناسبت ایام الله دهه فجر ۴ پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر 246میلیارد ریال در شهرستان بابل با حضور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ،کریمی نماینده مردم شریف شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار بابل و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی مورد بهره برداری قرار گرفت.

تیرنگ نیوز: به مناسبت ایام الله دهه فجر ۴ پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر 246میلیارد ریال در شهرستان بابل با حضور مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ،کریمی نماینده مردم شریف شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار بابل و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی مورد بهره برداری قرار گرفت.

حسن جهانیان در مراسم بهره برداری از پروژه های مذکور اظهار داشت: امروز در راستای ایمن سازی محور های مواصلاتی و رفع محرویت زادیی ۴ پروژه در حوزه راهداری و راه روستایی با اعتباری بالغ بر 246میلیارد ریال در شهرستان بابل مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی به پروژه های افتتاح شده در شهرستان بابل اشاره کرد و افزود: روکش آسفالت اتصال محور بندپی شرقی به غرب به طول 2کیلومتر، روکش آسفالت محور گلیا به شیخ موسی به طول 10 کیلومتر، عملیات تعریض و زیر سازی محور شهید داداش نیا بطول 3 کیلومتر و عملیات زیر سازی و آسفالت محور چالرز بطول تقریبی 3 کیلومتر از جمله پروژه های افتتاح شده در این شهرستان می باشند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران همچنین از بهره برداری و آغاز به کار 93 پروژه عمرانی این اداره کل با اعتباری بالغ بر 502میلیارد تومان استان در ایام الله دهه فجر خبر داد و عنوان نمود: عملیات اجرایی 93پروژه با اعتباری بالغ بر 502 میلیارد تومان در قالب 78 پروژه قابل افتتاح با اعتباری بالغ بر 362 میلیارد تومان و 15 پروژه آغاز به کار با اعتبار 140 میلیارد تومان طی ایام دهه فجر در راه های استان آغاز می گردد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در خصوص پروژه های راهداری این اداره کل عنوان نمود : راه ساخته شده و تحت بهره برداری با گذشت زمان و با توجه به شرایط جوی و طبیعی ، حجم آمد و شد، بار محوری وارده و مشخصات فنی و اجرائی اولیه، به تدریج فرسوده و خرابی هایی در آن پدید می آید. بنابراین ضرورت دارد با آغاز بهره برداری از هر راهی عملیات نگهداری نیز بصورت مستمر در تمام مدت بهره برداری به انجام رسد تا ضمن افزایش عمر راه از متلاشی شدن آن جلوگیری شود.

گفتنی است مراسم مذکور در مسجد روستای شوب کلا شهرستان بابل انجام پذیرفت.

  • منبع خبر : روابط عمومی