برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج در اداره کل بیمه سلامت مازندران
برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج در اداره کل بیمه سلامت مازندران
به مناسبت هفته بسیج، مراسم گرامیداشتی با حضور رئیس سازمان بسیج ادارات کل و کارمندان سپاه کربلای استان ، مدیرکل،مسئولین جمعی از همکاران و روسا و کارکنان ادارات شهرستانی، به صورت ویدئو کنفرانس، در اداره کل بیمه سلامت مازندران برگزار شد.

تیرنگ نیوز: به مناسبت هفته بسیج، مراسم گرامیداشتی با حضور رئیس سازمان بسیج ادارات کل و کارمندان سپاه کربلای استان ، مدیرکل،مسئولین جمعی از همکاران و روسا و کارکنان ادارات شهرستانی، به صورت ویدئو کنفرانس، در اداره کل بیمه سلامت مازندران برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر محمدرضا میرزایی، مدیرکل بیمه سلامت مازندران طی سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا (ره)  و ۱۰۴۰۰ شهید سرافراز استان همچنین آرزوی صحت و سلامت برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بیان داشت: بسیج یک تفکر و یک فرهنگ است که بی ریا و بی توقع به مردم خدمت می کند. بسیج عملگرا و همواره در میدان حاضر است. وی افزود: نقش بسیج در طول انقلاب اسلامی از جنگ تحمیلی تا دوران بازسازی تا به امروز و در هر جایی که نیاز بود به عنوان اولین گروه در آنجا حاضر بود.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران در ادامه افزود :ما اگر توانستیم در مقابل دشمن بعثی که حمایت بیش از ۳۵ کشور دنیا را با خود داشت به پیروزی برسیم حاصل تفکر بسیجی بود. همه ملت ما بسیجی اند و این فرهنگ در تفکر همه ما وجود دارد. وی بیان داشت: هدف ما خدمت به مردم است زیرا مردم شریف ایران لایق بهترین ها هستند که با این کار رضایت پروردگار نیز حاصل خواهد شد بر این اساس ماهیچ نیازی به مداخله و کمک بدخواهان مردم و انقلاب نداریم.

لازم به ذکر است در ادامه این مراسم سرهنگ مجید رضا شعبانی، رئیس سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه کربلای مازندران طی سخنانی ضمن تبریک چهل و سومین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل (ره) افزود: بسیج همواره در کنار مردم قرار دارد و در هر جایی که به آن احتیاج است حضور دارد . وی افزود: با روحیه بسیجی در عرصه های مختلف می توانیم سریعتر به اهدافمان دست یابیم . ما باید در هر جایی که هستیم با تمام توان کار کنیم تا بتوانیم خدمات شایسته ای به مردم عزیز ایران ارائه نماییم.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم با حضور رئیس سازمان بسیج ادارات کل و کارمندان سپاه کربلای استان ،فرمانده حوزه مقاومت شهید باهنر، مدیرکل و جمعی از مسئولین این اداره کل، از پایگاه مقاومت بسیج امام سجاد(ع) بیمه سلامت استان بازدید به عمل آمد.

  • منبع خبر : روابط عمومی