برگزاري چهارمين رويداد استارت آپ کوک در حوزه صنعت مازندران در اسفند سال جاري
برگزاري چهارمين رويداد استارت آپ کوک در حوزه صنعت مازندران در اسفند سال جاري
چهارمين رويداد استارت آپ كوك در حوزه صنعت استان با همكاري شركت شهركهاي صنعتي و دانشگاه مازندران، در اسفند ماه سال جاري برگزار مي شود.

تیرنگ نیوز: چهارمين رويداد استارت آپ كوك در حوزه صنعت استان با همكاري شركت شهركهاي صنعتي و دانشگاه مازندران، در اسفند ماه سال جاري برگزار مي شود.

ياسر اميني با توضيح اينكه رویداد استارت آپ با هدف بسترسازی خلق ایده میان علاقمندان به حوزه صنعت برگزار مي شود گفت: با اجراي رويداد استارت آپ كوك، متخصصان با مباحث کسب و کار، انتقال تجربیات منتورها و مربیان کسب و کار به صاحبان ایده و در نهایت حمایت از ایده های منتخب، بمنظور ایجاد کسب و کار و تولید ثروت آشنا خواهند شد.

رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي مازندران اظهار داشت: در رویداد استارت آپ كوك که چهارمين دوره آن با حمایت شرکت شهرکهای صنعتی استان در اسفند ماه سال جاري اجرا مي گردد، تعداد كثير ایده هاي مختلف شركت كننده از سراسر کشور، در مرحله نخست مورد ارزیابی قرار مي گيرد.

اميني افزود: پس از طي مرحله اول، تعداد ۱۰تا 11 ایده در قالب تيمهاي 10 نفره به مرحله دوم راه خواهند یافت و در مرحله دوم، با همكاري تيمها و راهنمايي مربي و تسهيلگر در قالب ساخت طرح قابل ارائه به سرمايه گذار در مدت 3 روز، مورد ارزيابي داوران قرار گرفته و در نهایت ۳ايده انتخاب و بعنوان ایده هاي برتر و يك ايده نيز بعنوان ايده اخلاق معرفي خواهند شد.

وي تصريح كرد: در خاتمه، ایده های منتخب توسط شرکت شهرکهای صنعتی مازندران نيز مورد حمایت قرار می‌گیرند.

  • منبع خبر : روابط عمومی