با تلاش كاركنان منطقه 9 عملیات انتقال گاز تجربه تلخ سال 86 تكرار نشد
با تلاش كاركنان منطقه 9 عملیات انتقال گاز تجربه تلخ سال 86 تكرار نشد
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز گفت: امسال با برودت شدید هوا و قطعی گاز از سوی ترکمنستان با تلاش همکارانمان در شرکت انتقال گاز بویژه منطقه 9 عملیات، شرایطی مشابه سال 86 را در شمال کشور تجربه نکردیم.

تیرنگ نیوز: مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز گفت: امسال با برودت شدید هوا و قطعی گاز از سوی ترکمنستان با تلاش همکارانمان در شرکت انتقال گاز بویژه منطقه 9 عملیات، شرایطی مشابه سال 86 را در شمال کشور تجربه نکردیم.

محی الدین مفخمی در حاشیه مراسم گرامیداشت چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در منطقه 9 عملیات انتقال گاز که با حضور مدیر، معاونین روسای واحدهای ستادی، کارکنان و خانواده های ایشان در سه استان گیلان، مازندران و گلستان به صورت جداگانه برگزار شد، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن ماه سال 57 نقطه عطف تایخی و سرآغاز دوران جدیدی در کشورمان بوده است، حکومتی بر پایه دین اسلام و با خواست و مشارکت مردم شکل گرفت که شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را به گوش جهانیان رساند.

مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز با بیان اینکه خطوط انتقال گاز تا پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی حدود 3 هزار کیلومتر و تاسیسات تقویت فشار گاز نیز 8 ایستگاه بوده است، تصریح کرد: امروز این شرکت از لحاظ حجم خطوط لوله و تأسیسات تحت بهره برداری با بیش از 38 هزار کیلومتر خط لوله و 88 ایستگاه تقویت فشار گاز رتبه نخست را در آسیا و خاورمیانه و رتبه چهارم را در جهان پس از کشورهای آمریکا، روسیه و کانادا به خود اختصاص داده است.

مفخمی به گذر از فصل سرما با انتقال پاک، ایمن، پایدار و بهره ور گاز طبیعی در سال جاری اشاره کرد و افزود: امسال با برودت شدید هوا و قطعی گاز از سوی ترکمنستان با تلاش همکارانمان در شرکت انتقال گاز بویژه منطقه 9، شرایطی مشابه سال 86 را در شمال کشور تجربه نکردیم و با تامین و انتقال پایدار گاز و مدیریت موضوع، هیچ گونه قطعی گاز خانگی را در استان های شمالی شاهد نبوده ایم.

مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز ضمن قدردانی از صبوری خانواده های کارکنان با شرایط کاری آنان، یادآور شد: همکاران متعهد این منطقه عملیاتی با تلاش شبانه روزی، با انجام تعمیرات و اجرای پروژه ها در راستای تحقق اهداف شرکت انتقال گاز ایران گام برداشته اند و قطعا این امر جز با همراهی و همکاری خانواده های آنان امکان پذیر نبوده است.

لازم به ذکر است، در این مراسم ها دستاردهای صنعت گاز پس از پیروزی انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته شد، همچنین از همکاران بازنشسته منطقه 9 عملیات انتقال گاز در استان های گیلان، مازندران و گلستان نیز تجلیل به عمل آمد.

  • منبع خبر : روابط عمومی