امنیت و آسایش امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک شهیدان است
امنیت و آسایش امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک شهیدان است
مدیرکل بیمه سلامت مازندران در دیدار با جمعی از خانواده های معظم شهدا، نقش خانواده شهدا و ایثارگران را در جامعه بسیار والا برشمرد و افزود: فرزندان تربیت شده این خانواده ها با ایثار و جانفشانی، آرامش و آسایش امروز را به مردم سربلند ایران اسلامی هدیه دادند و امنیت و آسایش امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک این شهیدان است .

تیرنگ نیوز: مدیرکل بیمه سلامت مازندران در دیدار با جمعی از خانواده های معظم شهدا، نقش خانواده شهدا و ایثارگران را در جامعه بسیار والا برشمرد و افزود: فرزندان تربیت شده این خانواده ها با ایثار و جانفشانی، آرامش و آسایش امروز را به مردم سربلند ایران اسلامی هدیه دادند و امنیت و آسایش امروز ایران اسلامی مرهون خون پاک این شهیدان است .

 در راستای تکریم و بزرگداشت یاد و خاطره دلاورمردی شهدا و ایثارگران ایران اسلامی و همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، دکتر محمد رضا میرزایی، مدیرکل بیمه سلامت مازندران و جمعی از مسئولین این اداره کل، در دیدار با تعدادی از خانواده های معظم شهدا ، با  گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره)، شهدا، جانبازان و ایثارگران بیان داشت: عزت و آزادی کشور را مدیون شهدا هستیم و خانواده‌های شهدا حق بزرگی برگردن مسئولان دارند. آن‌ها اسوه‌های صبر و استقامت هستند و همچنین حفظ آرمان شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های معظم شهدا همواره موجب دلگرمی مسئولان در انجام وظایف محوله و خدمات‌رسانی می‌شود.

لازم به ذکر است مدیرکل بیمه سلامت استان مازندران در دیدار با خانواده معظم شهیدان: 0سید علی اکبر حسینی، سید محسن طاهری ششکی و سید محمود یحیایی ، ضمن تکریم مقام شامخ شهدا با اهداء لوح سپاس، از صبر و بردباری خانواده‌های این شهیدان قدردانی نمود.

  • منبع خبر : روابط عمومی