امام فرموده بود رژیم صهیونیستی باید جوابگوی جنایت‌هایش باشد
امام فرموده بود رژیم صهیونیستی باید جوابگوی جنایت‌هایش باشد
مهدوی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی با جنایت هایش در غزه باعث شد که ماهیت اصلی خودش را به جهانیان معرفی کند و به پایان عمرش نزدیکتر شود، تاکید کرد: رهبر انقلاب فرمودند که دنیای اسلام نابودی غده سرطانی صهیونیسم را شاهد خواهد بود.

 

تیرنگ:
مهدوی، کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با تیرنگ با بیان اینکه امام خمینی(ره) در دهه‌های گذشته بار‌ها تاکید کردند که رژیم صهیونیستی روزی باید جوابگوی جنایت‌های ضدبشریت خود باشد و مردم جهان همیشه در برابر این ظلم و ستم سکوت نخواهند کرد، گفت: امروز می‌بینیم که مردم جهان با برگزاری تظاهرات‌ها در نقاط مختلف جهان، خشم و انزجار خودشان را نسبت به جنایت‌های رژیم صهیونیستی ابراز می‌دارند.
وی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی با جنایت هایش در غزه باعث شد که ماهیت اصلی خودش را به جهانیان معرفی کند و به پایان عمرش نزدیکتر شود، تاکید کرد: رهبر انقلاب فرمودند که دنیای اسلام نابودی غده سرطانی صهیونیسم را شاهد خواهد بود.
مهدوی گفت: مقاومت غزه و فلسطین با ایستادگی خود در مقابل دشمن صهیونیستی در حال عمل به معارف و دستورات قرآنی هستند و به لطف خداوند و براساس وعده‌های قرآنی، نصرت الهی شامل حال آنها خواهد شد.
وی همچنین با اشاره به حضور مردم در تشییع رئیس‌جمهور آن را پیامی به دنیا به نفع جمهوری اسلامی توصیف کرد که ریشه‌ی مردمی جمهوری اسلامی و قوت آن را نشان داد؛ قدرت و قوتی که در عمق جامعه و ملّت ایران ریشه دارد.
این کارشناس سیاسی با اشاره به ضرورت حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: باید چهار راهبرد مشارکت، سلامت، امنیت و رقابت که مورد تأکید مقام معظم رهبری هستند در انتخابات پیش رو تحقق یابد.