افزایش 19 درصدی جابجایی مسافر در مازندران
افزایش 19 درصدی جابجایی مسافر در مازندران
در 8 ماه نخست سال جاری افزایش 19 درصدی جابجایی مسافر و 18 درصدی سفر در مازندران نسبت به مدت مشابه سال گذشته صورت پذیرفت. 

تیرنگ نیوز: در 8 ماه نخست سال جاری افزایش 19 درصدی جابجایی مسافر و 18 درصدی سفر در مازندران نسبت به مدت مشابه سال گذشته صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران، مهندس علی نصیری معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با اشاره به اهمیت ناوگان مسافری استان که حاصل تردد بالای مردم است خاطرنشان کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون تعداد 2 میلیون 346 هزار و 867 نفر مسافر درون و برون استانی توسط 552 هزار و 502 دستگاه ناوگان اتوبوس، سواری و مینی‌بوس پلاک عمومی جابجا شدند.

وی افزود: در حال حاضر تعداد 13 پایانه عمومی مسافری،  8  انجمن صنفی کارفرمایی،  7  انجمن صنفی کارگری ، 7هزار و 448 راننده مسافری و 5 هزار و 780  دستگاه ناوگان مسافری در استان به هموطنان عزیز خدمات ارائه می دهند.

مهندس نصیری اظهار داشت: در راستای اجرای طرح کنترل فعالیت ناوگان حمل و نقل مسافر در محورها و مقابل پاسگاههای پلیس راه استان ، در طی این مدت بیش از 500 مورد طرح کنترل فعالیت ناوگان مسافری با حضور مشترک همکاران اداره ایمنی و ترافیک این اداره کل و پرسنل محترم و زحمت کش پلیس راه نیروی انتظامی صورت پذیرفته است.

  • منبع خبر : روابط عمومی