افزایش همکاری های مشترک صدا و سیمای مرکز مازندران و منابع طبیعی استان برای گسترش فرهنگ صیانت از منابع طبیعی
افزایش همکاری های مشترک صدا و سیمای مرکز مازندران و منابع طبیعی استان برای گسترش فرهنگ صیانت از منابع طبیعی
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری،در دیدارهای جداگانه با مدیرکل ، قائم مقام و معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز مازندران ملاقات و گفتگو و بر افزایش همکاری های مشترک صدا و سیمای مرکز مازندران و منابع طبیعی استان برای گسترش فرهنگ صیانت از منابع طبیعی تاکید کرد.

تیرنگ نیوز: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری،در دیدارهای جداگانه با مدیرکل ، قائم مقام و معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز مازندران ملاقات و گفتگو و بر افزایش همکاری های مشترک صدا و سیمای مرکز مازندران و منابع طبیعی استان برای گسترش فرهنگ صیانت از منابع طبیعی تاکید کرد.

سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری،در دیدارهای جداگانه با هادی ابراهیمی  مدیرکل ، تقی صمدی  قائم مقام و فتح الهی معاون اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز مازندران ملاقات و گفتگو کرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران در این دیدار گفت: منابع طبیعی از مهم ترین و حساس ترین موضوعات استان مازندران است که توجه ویژه ای را می طلبد.

هادی ابراهیمی ضمن بیان اهمیت حفظ و صیانت از منابع طبیعی افزود: منابع طبیعی کشور و استان سرمایه های ارزشمند ملی است که حراست از آن به عنوان وظیفه شرعی و ملی بر همگان واجب است

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری با اشاره به اهمیت رسانه و اطلاع سانی، گفت: رسانه ها پل ارتباطی بین مسئولین و مردم  بوده و با در اختیار داشتن افکار عمومی، نقش تاثیرگذاری در اشاعه، گسترش و نهادینه کردن فرهنگ منابع طبیعی دارند.

سید علی علوی ادامه داد: منابع طبیعی جزء حوزه هایی است که نیازمند فرهنگ سازی و اطلاع رسانی دقیق و گسترده می باشد و این امر ضرورت تعامل سازنده صداوسیما و اداره کل منابع طبیعی را دو چندان می کند.

بعد از این دیدار و نشست و مصاحبه با خبرنگار واحد خبر،  مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری منطقه ساری با حضور در مزار شهید گمنام تازه تدفین شده در محوطه صداوسیمای مازندران با ذکر فاتحه  یادشان را گرامی داشتند.

  • منبع خبر : روابط عمومی