افزایش همکاری با شهرداری‌ها برای توسعه ورزش همگانی ضرورت دارد
افزایش همکاری با شهرداری‌ها برای توسعه ورزش همگانی ضرورت دارد
مدیران کل ورزش و جوانان و دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران در نشستی تخصصی بر افزایش سطح تعاملات تاکید کردند

تیرنگ نیوز: مدیران کل ورزش و جوانان و دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران در نشستی تخصصی بر افزایش سطح تعاملات تاکید کردند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها ، میهمان دکتر رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان مازندران بود و در این دیدار بر تعامل و همکاری سازنده ادارات ورزش و جوانان با شهرداری‌ها با هدف پیشرفت و توسعه ورزش همگانی تاکید شد.

دکتر رنگرز در این دیدار صمیمی گفت : شهرداری‌ها در استان مازندران به عنوان یک دستگاه همراه و هم‌افزا همواره در کنار اداره کل ورزش و جوانان استان بوده‌اند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در ادامه افزود؛ نگاه ورزش و جوانان به دستگاه‌هایی که در امر ورزش همکاری دارند نگاهی ویژه و راهبردی است و لازم است مجموعه اداره کل ورزش و جوانان با افزایش سطح تعاملات با شهرداری‌ها و با عنایت به نگاه ویژه‌ای که در شهرداری نسبت به توسعه زیرساخت ها و ورزش همگانی وجود دارد از این فرصت به سود جامعه استفاده کند.

مهندس محمد تاکامی در این نشست بیان داشت ؛ این آمادگی وجود دارد تا با توجه به اهمیت ورزش همگانی، برای پویایی شهرها، سلامت و شادی جامعه و تحرک جوانان تعاملات افزایش یابد.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها با تاکید بر اهمیت موضوع ورزش گفت : پرداختن و توجه به ورزش می‌تواند از بسیاری از آسیب ها و گرایش جوانان به اعتیاد جلوگیری کند.

  • منبع خبر : روابط عمومی