استقبال گرم دانش‌آموزان از نمایشگاه قرآن مازندران
استقبال گرم دانش‌آموزان از نمایشگاه قرآن مازندران
بیست و چهارمین نمایشگاه قرآن استان مازندران که از صبح روز 18 فروردین‌ماه در سالن مرحوم هراتی ارشاد مازندران کار خود را آغاز کرد، مورد استقبال دانش‌آموزان مازندرانی قرار گرفت.

تیرنگ:

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی نمایشگاه قرآن و عترت استان مازندران، برگزاری محافل قرآنی ویژه دانش آموزان در دو شیفت صبح و عصر نمایشگاه پیگیری می‌شود و از صبح آغاز برگزاری شاهد حضور دانش‌آموزان مدارس مختلف در نمایشگاه و شرکت در برنامه‌های جنبی بودیم.

یکی از برنامه‌های مهم این نمایشگاه تدارک ویژه‌برنامه برای دانش‌آموزان بوده که مورد استقبال پسران و دختران حاضر در نمایشگاه قرار گرفته است.

در همین ارتباط مدیر قرآن و عترت اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران اظهار کرد: بیشتر مدارس در سطح استان برای حضور در نمایشگاه اعلام آمادگی کردند اما به جهت محدودیت در زمان برگزاری نمایشگاه، امکان بازدید همه دانش‌آموزان وجود ندارد.

سقائی با اعلام اینکه برنامه‌های جنبی مورد استقبال دانش‌آموزان قرار گرفته، افزود: باید برنامه‌ریزی مناسبی انجام شود تا نمایشگاه‌ها و برنامه‌هایی از این دست، بیشتر در استان مازندران برگزار شود.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به استقبال دانش‌آموزان، انگیزه برای برگزاری نمایشگاه‌های اینچنینی زیاد است و ای کاش این دغدغه در بین متولیان فرهنگی هم ایجاد شود.

سقایی یادآور شد: در زمان باقیمانده نمایشگاه تلاش می‌کنیم که به اغلب تقاضاهای مدارس برای حضور نمایشگاه جامعه عمل بپوشانیم تا دانش‌آموزان بیشتری از این ظرفیت فرهنگی مناسب استفاده کنند.
انتهای پیام/