اردوها تا 6 فروردین ادامه دارد/ نامنویسی بیش از 8 هزار مازندرانی
اردوها تا 6 فروردین ادامه دارد/ نامنویسی بیش از 8 هزار مازندرانی
فرمانده سپاه کربلا بیان کرد که زمان شروع اردوها از ۱۷ اسفند بوده و تا 6 فروردین ادامه دارد. در هر بازه زمانی بین ۶۰۰ تا ۸۵۰ نفر در قالب اردوها حضور می‌یابند و زمان حضور هر کاروان‌ هم 5 روز است.

تیرنگ نیوز- سرویس فرهنگ: به گزارش تیرنگ، سردار سیاوش مسلمی در نشست خبری با بیان اینکه راهیان نور یکی از بزرگترین حرکت های فرهنگی است، افزود: متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا و پیک های متوالی آن که دامن گیر استان و کشور شده بود، طرح‌های راهیان نور برگزار نشد اما خوشبختانه امسال زمینه های بهره گیری از این فضا و اجرای مجدد این طرح فراهم است.

وی با اظهار اینکه مثل سال های گذشته برنامه‌های معنوی خوب و متعددی برای کاروان‌های راهیان نور فراهم شده، افزود: از جمله آن ها جشن و اعیاد شعبانیه، اجرای رزمایش فرهنگی، یادمان گردی، برگزاری هیات و حضور در یادمان شهدای هفت تپه (محل لشکر لشکر ۲۵ کربلا) است.

فرمانده سپاه کربلا تصریح کرد: اثرگذاری یادمان‌های دفاع مقدس بر تربیت نسل جوان و نوجوان، کم نظیر است به همین دلیل ما معتقدیم راهیان نور معدن معرفتی و نرم افزار انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های آینده است.

سردار مسلمی با اشاره به نامنویسی بیش از 8 هزار نفر در استان برای اردوهای راهیان نور، افزود: استقبال از اردوهای راهیان نور در استان بی نظیر بوده  و پیش بینی می‌شود این میزان به ۱۰ هزار نفر نیز برسد. تاکنون بیش از 4 هزار و ۶۰۰ نفر برادر و بیش از 4 هزار و ۲۰۰ خواهر در این کاروان‌ها نام نویسی کرده اند.

وی ادامه داد: زمان شروع اردوها از ۱۷ اسفند بوده و تا 6 فروردین ادامه دارد. در هر بازه زمانی بین ۶۰۰ تا ۸۵۰ نفر در قالب اردوها حضور می‌یابند و زمان حضور هر کاروان‌ هم 5 روز است.

فرمانده سپاه کربلا در پایان بیان کرد: برای حضور فرماند‌هان دوره های مختلف سپاه کربلا در منطقه که برنامه آن به صورت مستقیم از شبکه تبرستان پخش می‌شود، در زمان تحویل سال برنامه‌ریزی کردیم.

به گزارش تیرنگ، رونمایی از پوستر قرارگاه رسانه‌ای شهید مدافع حرم حاج رحیم کابلی، پرده پایانی این نشست خبری بوده است.