آمادگی مدیریت شهری برای همکاری در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
آمادگی مدیریت شهری برای همکاری در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

تیرنگ نیوز: عباس رجبی در دیدار با اعضای ستاد یادواره شهداء بخش دودانگه شهرستان ساری با اشاره به لزوم حضور جوانان در کنار نسل اول انقلاب اسلامی، بر همکاری شهرداری ساری در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد. عباس رجبی شهردار مرکز استان، با اعضای ستاد یادواره شهداء و موسسه فرهنگی هنری ثارالله […]

تیرنگ نیوز: عباس رجبی در دیدار با اعضای ستاد یادواره شهداء بخش دودانگه شهرستان ساری با اشاره به لزوم حضور جوانان در کنار نسل اول انقلاب اسلامی، بر همکاری شهرداری ساری در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد.

عباس رجبی شهردار مرکز استان، با اعضای ستاد یادواره شهداء و موسسه فرهنگی هنری ثارالله بخش دودانگه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، رجبی شهردار ساری در سخنانی، با اشاره به ایثارگری ها و جانفشانی های شهداء برای ایران اسلامی، گفت: بخش دودانگه مفتخر به وجود سرداران بسیاری است و ما  آرامش امروز خود را مدیون رشادت های آنان ، شهدا و ایثارگران هستیم

وی افزود: امیدوارم شاهد حضور جوانان در کنار نسل اول انقلاب اسلامی در ستادهای یادواره شهدا باشیم.

شهردار ساری در پایان تاکید کرد: مدیریت شهری همواره آمادگی  برای همکاری در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد.

در ادامه مصطفی نیک نقش رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نیز در سخنانی، اتحاد، همدلی و وفاق را رمز موفقیت دانست و گفت: هدف مشترک همه ما ادامه حرکت در مسیر شهداء و ایثارگران است و در این راه وحدت خواهیم داشت.

وی ادامه داد: برای کمک در عرصه های فرهنگی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

در این نشست، اعضای ستاد یادواره شهداء بخش دودانگه شهرستان ساری نیز ضمن تبریک انتصاب عباس رجبی به عنوان شهردار مرکز استان، به ارائه نظرات خود پیرامون ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پرداختند.