آمادگی شهرداری ساری در ارائه خدمات به شهروندان و مسافران برای نوروز 1401
آمادگی شهرداری ساری در ارائه خدمات به شهروندان و مسافران برای نوروز 1401
حسن کلانتری معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی مناطق شهرداری ساری بر ضرورت اجرای همه برنامه‌های نوروزی با محوریت رویداد ساری ۲۰۲۲ تأکید کرد

تیرنگ نیوز: حسن کلانتری معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی مناطق شهرداری ساری بر ضرورت اجرای همه برنامه‌های نوروزی با محوریت رویداد ساری ۲۰۲۲ تأکید کرد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری،حسن کلانتری در جلسه ستاد تسهیلات سفر نوروزی 1401 شهرستان ساری که به ریاست عباسی معاون عمرانی فرماندار مرکز مازندران و با حضور اعضای این ستاد در این فرمانداری برگزار شد بر ضرورت اجرای همه برنامه‌های نوروزی با محوریت رویداد ساری ۲۰۲۲ تأکید کرد و گفت: شهرداری ساری در ارائه خدمات به شهروندان و مسافران برای نوروز 1401 آمادگی دارد.

وی افزود: با توجه به مهار نسبی کرونا در جامعه به‌واسطه واکسیناسیون سراسری، برنامه‌ریزی‌ها برای سفرهای نوروزی به مرکز استان توسط شهرداری صورت گرفت و ستاد تسهیلات نوروزی در این شهرداری تشکیل و برای اجرا به شهرداری‌های مناطق و سازمان‌های تابعه ابلاغ شد.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی مناطق شهرداری ساری با اعلام اینکه 83 برنامه برای استقبال از نوروز در شهرداری مرکز استان تعریف‌شده است، زیباسازی منظر شهری و ساماندهی مبادی ورودی ساری را از شاخص‌ترین برنامه‌های شهرداری برشمرد و گفت: تلاش می‌کنیم تا شهرداری در میزبانی از گردشگران و مسافران نوروزی الگوی دیگر شهرها باشد.

وی، اجرای نهضت آسفالت، گُل‌کاری میدان‌ها، بلوارها و لچکی‌ها، بازسازی و ساخت اِلمان شهری، طراحی و استقرار کمپ نوروزی، برگزاری تور ساری گردی، پاک‌سازی حریم جاده‌ها، توزیع میوه شب در کانکس‌های شهرداری، برپایی سفره هفت‌سین، آمادگی پایانه‌های مسافربری، ساماندهی بازارهای شب و دست‌فروشان را شمار برنامه‌های ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری ساری عنوان کرد.

کلانتری همچنین از برپایی سه نمایشگاه در بوستان ملل، ولایت و بوستان خانواده ویژه صنایع‌دستی، سرپرست خانوار و هنرمندان در این ایام خبر داد و گفت: تمامی نقاط شهری ساری روزانه توسط مدیران شهرداری رصد و پایش می‌شود در صورت مشاهده هرگونه ناهنجاری بصری در اسرع وقت پیگیری و مرتفع می‌گردد.

لطف‌الله عباسی معاون عمرانی فرماندار ساری ضمن قدردانی از خدمات شهرداری ساری گفت: قرار داشتن این تعطیلات نوروزی در سال ۲۰۲۲ میلادی که مازندران و ساری میزبان پایتختی گردشگری کشورهای عضو اکو است نیز اهمیت این برنامه‌ریزی‌ها را بیشتر کرده و نقش شهرداری ساری در این ایام باید پررنگ‌تر دیده شود.

وی افزود: رویداد ساری 2022 محور اصلی در تمام برنامه‌های نوروزی و ستاد اجرایی خدمات سفر خواهد بود و مشارکت تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان ساری در اجرای این برنامه‌ها ضروری است.

معاون عمرانی فرماندار ساری گفت: زیبایی و سرزندگی مبادی ورودی ، راهنمای گردشگری از مؤلفه‌های مهم ماندگاری مسافر در یک شهر است به نظر می‌رسد اقدامات مؤثر شهرداری ساری در این حوزه می‌تواند به شهرهای دیگر نیز تسری پیدا کند.

  • منبع خبر : روابط عمومی