آماده استقبال از مسافران نوروزی هستیم
آماده استقبال از مسافران نوروزی هستیم
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه ساری با ببان اینکه آماده استقبال از مسافران نوروزی هستیم، افزود: همکاران ما وظیفه نظارت بر جایگاهها را دارند

 

تیرنگ، الهام دهقان:
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه ساری با ببان اینکه آماده استقبال از مسافران نوروزی هستیم، افزود: همکاران ما وظیفه نظارت بر جایگاهها را دارند.

سبحان رجب‌پور با بیان اینکه ۱۴۴ محل عرضه بنزین نفت وگاز در استان مازندران فعال است، گفت: 141 جایگاه و 3 فروشندگی عرضه بنزین نفت و گاز، 85 جایگاه سی ان جی و 9 شرکت مادر داریم و159 فروشندگی نفت سفید و نفت گاز روستایی داریم.
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه ساری با بیان اینکه هر ساله در فصل زمستان به دلیل افزایش سرما و افت فشار گاز، تامین سوخت جایگزین صنایع و کارخانجات را در دستور کار داریم و این امر در تابستان به دلیل افت ولتاژ برق تکرار می‌شود، ادامه داد: وظیفه تمام کارخانجات آن است که ذخیره سازی سوخت جایگزین را انجام دهند اما چون برخی ذخیره سازی را به موقع انجام ندادند یا سوخت کافی ذخیره نکردند ما کمک می کنیم تا دچار اختلال نشویم.
وی با بیان اینکه عمده مصرف کننده ما کارخانه سیمان و چوب و کاغذ و … هستند، ادامه داد: در طول سال نظارت بر عرضه کیفت فرآورده‌های نفتی از دیگر اقداماتی است که انجام می‌شود در این نورزو هم تمهیداتی ویژه‌ای تدارک دیده شده است.
این مسئول با ببان اینکه آماده استقبال از مسافران نوروزی هستیم، افزود: همکاران ما وظیفه نظارت بر جایگاهها را دارند.
این مسئول با اشاره به خدماتی که به مسافران نوروزی داده می شود، ادامه داد: یکی از خدمات ارائه خدمت در نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی است که مجموعه هایی این وظیفه را دارند اما در چند سال اخیر سرویس بهداشتی و نمازخانه شهرداری ها تعطیل هستند و تنها سرویس بهداشتی و نمازخانه جایگاه های عرضه سوخت فعال هستند.
وی با بیان اینکه به صورت متوسط روزانه ۶ میلیون لیتر بنزین، ۳ میلیون نفت گاز، ۱۹۵ هزار لیتر نفت سفید از انبار این شرکت خارج شده است که مصرف روزانه بنزین استان مازندران پنج میلیون لیتر است، گفت: روزانه ۱۰۲ تن گاز سی‌ان‌جی در استان مازندران توزیع می‌شود.
رجب‌پور با بیان اینکه شماره تلفن 09627 پاسخگوی پرسشها، انتقادات و دریافت کننده پیشنهادات شهروندان در حوزه خدمات سوخترسانی شرکت است، افزود: مازندرانی‌ها روزانه ۵ میلیون لیتر بنزین مصرف می‌کنند.
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه‌ ساری یاداور شد: ظرفیت تولید فرآورده‌های نفتی در کشور محدود است و انتظار داریم که مردم این موضوع را در زمان سفرها مد نظر قرار دهند.
وی در ارتباط با فروش مکمل در جایگاه‌های سوخت، افزود: در این زمینه جایگاه‌ها داران ممنوعیت دارند و مردم موارد را اطلاع رسانی کنند.
این مسئول از مسافران درخواست کرد تا مسافران کارت سوخت را همراه داشته باشند