آقای استاندار ما را عهدی ست با جانان شعار نباشد
آقای استاندار ما را عهدی ست با جانان شعار نباشد
نگذارید آخرین حضور رئیس جمهور شهید در شورای اداری استان مازندران بی اثر شود!

 

محمد جویباری، مدیرمسئول:

شیرینی و حلاوت حضور رئیس جمهور در مازندران خیلی زود به تلخی گرایید و پرواز شهید جمهور به سوی معبود همه‌ی مازنی‌ها را در سوگ و غم فرو برد .
اما آنچه تسکین قلب‌های مالامال از اندوه بود گوش جان سپردن به صراحت، شجاعت و پیگیری آیت الله رئیسی در مقابل اهمال کاری‌ها و خلف وعده‌های مسئولین در سفر به مازندران بود که بر همین اساس رئیس جمهور در آخرین دستور خود بر عزل و تغییر برخی مدیران تاکید نمود.
اینک در چله نشینی سوگواران رییس جمهور شهید، منصوری معاون اجرایی رئیس‌جمهور شهید خبر از عزل پنج مدیر تا اینجای کار داده است در این شرایط با توجه به اینکه قرار بود حداقل ده مدیر برکنار شوند همگی منتظر وفای به عهد مقام عالی دولت در استان در مقابل قول و وعده‌ی خود به شهید رییسی هستند، یعنی اراده‌ی بر عزل و دقت نظر در نصب مسئولان انقلابی …

آقای استاندار! مردم‌مازندران فراموشکار نیستند و در مقابل اشک های غم فراق رئیس جمهور توسط مسئولین تنها یک چیز را چشم به راه هستند، آنهم چیزی جز امتداد مسیر شهید رئیسی عزیز، مرد خستگی ناپذیر و صادق نیست .
پس با تداوم این مسیر نگذارید گمان شود گرد فراموشی بر عهد اعضای هیات دولت با رییس جمهور فقید نشسته و شعارها جای خود را به جای عمل باز کردند!
نگذارید آخرین حضور رئیس جمهور شهید در شورای اداری استان مازندران بی اثر شود!
نگذارید آنان که با بررسی‌های ویژه توسط نهاد ریاست جمهوری در صف تغییرات بودند از این فرصت سو استفاده نموده و خود را برای قرارگیری در لیست دولت آینده مهیا نمایند!
بگذارید در اندک زمان باقی مانده از دولت شهید جمهور، تازه نفسان صادق و انقلابی و بلدکار به میدان بیایند .

انتظار مردم، رسانه‌ها و افکار عمومی در آستانه‌ی انتخابات پیش رو از شما این است تا حرف رئیسی شهید بر زمین نماند و برای مطهرسازی دولت آینده از هم اینک دست این مدیران لابی گر را کوتاه نمایید و در ادامه این مسیر آن بیش از ده نفر را با فوریت عزل نمایید . آقای استاندار قطعا افرادی که باید عزل شوند بیش از ده نفر هستند اگر نیاز به آماری در این حوزه دارید ما می‌توانیم به عنوان امین شما این آمار را در اختیارتان قرار دهیم.
برادر ارزشی جنابت آقای دکتر نوری
بسم الله برادر؛ کار نیمه تمام شهید جمهور را تمام کنید.