آغوش شورای ائتلاف برای ورود همه جریان‌های انقلابی باز است
آغوش شورای ائتلاف برای ورود همه جریان‌های انقلابی باز است
رئیس جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: مشارکت در انتخابات تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و امام خمینی (ره) است

 

تیرنگ:
رئیس جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان مازندران گفت: مشارکت در انتخابات تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و امام خمینی (ره) است.
حجت‌الاسلام ناصرالدین یعقوبی رئیس جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه هدف ما معرفی کاندیدای اصلح است و کاندیدا در چند مرحله گزینش شده و کارگروه‌های مختلفی برای معرفی کاندیدای اصلح در استان شکل گرفت، گفت: کاندیدا برای اینکه در لیست قرار بگیرند به طرق مختلف دعوت شدند و مجمع شهرستانی و استانی با حضور نمایندگان مردمی تشکیل شد، سپس کاندیدا میثاق نامه را امضا کردند و در انتها توسط مرکز تایید شدند.
وی با بیان اینکه مردم پیرو امامین انقلاب هستند، گفت: مشارکت در انتخابات تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و امام خمینی (ره) است به طوری که امام معتقد بود اگر کسی بدون عذر موجه در انتخابات شرکت نکند مرتکب گناه کبیره شده است.
حجت‌الاسلام یعقوبی با تاکید بر اینکه امیدواریم ۱۱ اسفند ماه انتخاب پرشوری را داشته باشیم، گفت: کارگروه انتخابات در هر شهرستان تشکیل شد و در شهرستان ۵ نفر برای قرار گرفتن در لیست به ازای هر کرسی و در شورای استانی نیز از این تعداد سه نفر انتخاب شدند.
وی با بیان اینکه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران 12 کاندیدا را برای ورود به مجلس شورای اسلامی معرفی کرده است، گفت: در دوره قبل هشت کاندیدا به طور مستقیم به مجلس راه یافتند.
رئیس جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران با بیان اینکه آغوش شورای ائتلاف برای ورود همه جریان‌های انقلابی باز است، افزود: در کشور دو جریان بیشتر نداریم؛ انقلابی و غیرانقلابی، به همین دلیل موضع‌گیری ما حمایت از جریان انقلابی است که درد جامعه را بفهمد و به عزت کشور کمک کند.
رییس جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران در ادامه با بیان اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات موجب یاس و ناامیدی دشمنان نظام جمهوری اسلامی است، گفت: نظام اسلامی نیازمند نیروهای نخبه و متعهد به آرمان‌های انقلاب است و نسبت به این مقوله وظیفه داریم.
حجت‌الاسلام یعقوبی گفت: به دنبال سهم خواهی نیستیم و به دنبال آن هستیم که برای انقلاب کار کنیم.