آغاز واکسیناسیون خبرنگاران مازندرانی+ تصاویر
آغاز واکسیناسیون خبرنگاران مازندرانی+ تصاویر
به گزارش تیرنگ، این واکسیناسیون در روزهای آینده استمرار خواهد یافت و مرحله دوم آن پس از حدود یک ماه از مرحله نخست، انجام خواهد شد.

تیرنگ نیوز- سرویس بهداشت: پس از گمانه های هفته های اخیر، سرانجام صبح امروز یکشنبه مرحله نخست واکسیناسیون خبرنگاران مازندران با حضور جمعی از اهالی رسانه استان، در دانشگاه امام محمدباقر (ع) ساری با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرجی معاون فرهنگی ارشاد استان، برخی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مارندران به صورت نمادین آغاز شد.

به گزارش تیرنگ، این واکسیناسیون در روزهای آینده استمرار خواهد یافت و مرحله دوم آن پس از حدود یک ماه از مرحله نخست، انجام خواهد شد.


عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، در این باره به خبرنگاران حاضر گفت: پیرو هماهنگی های به عمل آمده از سوی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد و وزارت بهداشت و درمان برای واکسیناسیون اهالی رسانه و مساعدت دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران ، مقرر شد اعضای خانه مطبوعات ، روزنامه نگاران عضو صندوق هنر و خبرنگارانی که مدیران مسئول رسانه های دارای مجوز اسامی آنها را در سامانه جامع رسانه ای کشور ثبت نام نموده اند ، با مراجعه به نزدیک ترین مرکز واکسیناسیون و ارایه کد ملی نسبت به تزریق واکسن اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه از روز دوشنبه 11 مرداد تمامی خبرنگاران برای تزریق واکسن کرونا می توانند به نزدیک‌ترین مرکز بهداشت محل زندگی خود مراجعه کنند، افزود : در صورت مراجعه اصحاب رسانه و بروز هر گونه مشکل و سوال با اداره خبرنگاران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان مازندران در تماس باشند.

زارع با بیان اینکه اعضای خانه مطبوعات، خبرنگاران عضو صندوق هنر و خبرنگاری که سهمیه مجوز دارند؛ می توانند جهت واکسیناسیون اقدام کنند، گفت: از روز دوشنبه، تمامی خبرنگاران برای تزریق واکسن کرونا می توانند به نزدیک‌ترین مرکز بهداشت محل زندگی خود مراجعه کنند.

به گزارش تیرنگ، خبرنگاران مازندرانی می تواند از صبح روز دوشنبه برای دریافت دوز نخست واکسن کرونا اقدام نمایند.