آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی به روستای «تیرتاش» گلوگاه
آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی به روستای «تیرتاش» گلوگاه
با شروع عملیات اجرایی طرح آبرسانی به روستای تیرتاش شهرستان گلوگاه ،کمبود آب ۲۵۵۰ نفر از اهالی این روستا برطرف می شود.

تیرنگ نیوز: با شروع عملیات اجرایی طرح آبرسانی به روستای تیرتاش شهرستان گلوگاه ،کمبود آب ۲۵۵۰ نفر از اهالی این روستا برطرف می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مازندران،در آئین کلنگ زنی طرح آبرسانی به روستای تیرتاش شهرستان گلوگاه، دکتر شریعتی نماینده مردم شرق مازندران در مجلس ، مهندس بهزاد برارزاده مدیر عامل شرکت آبفا استان،دکتر داودی فرماندار گلوگاه و جمعی از مدیران شهرستانی،خانواده معظم شهداء و مردم منطقه حضور داشتند.

ابتدا مهندس برارزاده طی سخنانی با اشاره به مشخصات اجرایی این طرح آبرسانی گفت: طرح آبرسانی به روستای تیرتاش با هدف افزایش ظرفیت تامین و رفع کمبود آب آشامیدنی در مواقع پیک مصرف با پیش بینی اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال شروع شده است.

وی افزود: برای اجرای این طرح عملیاتی شامل احداث یک باب مخزن بتنی ۵۰۰ متر مکعبی،تکمیل ایستگاه پمپاژ،محوطه سازی مخزن و ایستگاه پمپاژ به مساحت ۵۰۰ متر مربع انجام می گیرد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران ادامه داد: با بهره برداری از طرح آبرسانی به روستای تیرتاش گلوگاه ۲۵۵۰ نفر از اهالی این روستا از مزایای این طرح برخوردار خواهند شد.

در ادامه دکتر شریعتی ضمن قدردانی از تلاشهای مدیر عامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب مازندران در اجرای طرح های آبرسانی به ویژه در بحث محرومیت زدایی اظهار داشت: مهندس برارزاده یک مدیر جهادی است که در طول مدت کوتاه سکانداری شرکت آب و فاضلاب استان، فعالیتهای چشمگیری در استان انجام شد لذا امیدواریم با این شیوه جهادی و تسریع در اجرای پروژه های آبرسانی روستایی تا پایان سال ۱۴۰۲ به نتیجه مطلوبی در حوزه آبرسانی به روستاها برسیم و مشکلات آب آشامیدنی در روستاها برطرف شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی