آغاز عملیات اجرایی اصلاح شبکه آبرسانی روستای عرب خیل بهنمیر
آغاز عملیات اجرایی اصلاح شبکه آبرسانی روستای عرب خیل بهنمیر
عملیات اجرایی اصلاح شبکه آبرسانی روستای عرب خیل بهنمیر با هدف تامین فشار مناسب شبکه آبرسانی و ارتقای کیفی آب شرب آغاز شد.

تیرنگ نیوز: عملیات اجرایی اصلاح شبکه آبرسانی روستای عرب خیل بهنمیر با هدف تامین فشار مناسب شبکه آبرسانی و ارتقای کیفی آب شرب آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مازندران؛ در این مراسم مهندس بهزاد برارزاده مدیرعامل شرکت ضمن تسلیت ایام فاطمیه و قدردانی از تلاش دکتر باقرزاده نماینده شهرستان بابلسر و فریدونکنار در مجلس به منظور پیگیری و تحقق اعتبارات پروژه های آبرسانی اظهار داشت: پیگیریها و شجاعت دکترباقرزاده به ما جرات کارهای بزرگ را می دهد در همین راستا اخذ مجوز ماده ۲۳ و پیگیری اجرای فاضلاب فریدونکنار و بابلسر با تلاش بسیار نهایی شد.

وی با اشاره به قرارداد ۳۳۰ میلیارد ریالی با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) برای اجرای طرحهای بزرگ آبرسانی در استان افزود: به زودی در همایشی به همت فرمانده سپاه مازندران نوید شروع این طرحها را به مردم خواهیم داد که با اجرای آنها برکاتش به مردم استان خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران در خصوص پروژه آبرسانی عرب خیل بهنمیر گفت: این پروژه در راستای اصلاح شبکه توزیع آب به طول ۵ هزار متر برای ارتقای کیفی آب و تامین فشار مناسب با پیش بینی اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد ریال  آغاز شده که پس از بهره برداری بیش از ۶۰۰ خانوار از مزایای این پروژه بهره مند می شوند.

در ادامه دکتر باقرزاده نماینده مردم شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار ضمن قدردانی از تلاش مدیر عامل و پرسنل شرکت آب و فاضلاب در پیگیری و اجرای پروژه های آبرسانی گفت: هر جا اتفاق مهمی صورت گرفت و کام مردم شیرین شد با مدیریت جهادی مسئولان و همراهی و اتحاد مردم شکل گرفت لذا هر جا مدیران پای کار باشند و اتحاد و مشارکت مردمی وجود داشته باشد و برای مطالبه به حق مردم گام برداشته شود یقینا محقق خواهد شد در همین راستا امروز شاهد اجرای پروژه اصلاح شبکه آبرسانی روستای عرب خیل بهنمیر هستیم که مردم زیادی از مزایای آن برخوردار خواهند شد.

حجت الاسلام محمد حسن شریف تبار امام جمعه بهنمیر هم طی سخنانی با اشاره به خدمات بی نظیر نظام از زمان پیروزی انقلاب تاکنون به مردم گفت : برای رسیدن به حد مطلوب فاصله زیادی است که امیدواریم در دولت جدید علیرغم وجود مشکلات اقتصادی خواسته به حق مردم محقق شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی